JAKA ONA JEST SEKSOWNA! Gosia z “ROLNIK SZUKA ŻONY” wyglądała jak Jennifer LOPEZ w SYLWESTROWĄ NOC! Zobacz zdjęcia, jak się prezentowała z ukochanym Pawłem!

Wygląda na to, że związek z Pawłem dał Małgosi, jedynej rolniczce ostatniej edycji, dużo szczęścia. Kobieta wygląda kwitnąco! Na każdym zdjęciu czy nagraniu po programie uśmiech nie schodzi z jej twarzy. To, że Małgorzata jest piękna kobietą to widać gołym okiem, ale to jak wyglądała w Sylwestra… prawdziwa seks bomba!

 

Małgosi oczywiście towarzyszył ukochany Paweł. Jego stylizacja jest znana choćby z finału programu, ale ona? Rolniczka w złotej sukience wygląda zabójczo! Na niektórych zdjęciach wygląda jak Jennifer Lopez! Złota sukienka, idealna na sylwestra sprawia, że Małgosia błyszczy jak prawdziwa gwiazda. Wcale nie dziwimy się, że młodszy Paweł stracił dla niej głowę! Zresztą już w programie dziewczyna udowodniła, że ma świetny gust i wie, jak się ubrać, żeby dobrze wyglądać i podkreślić swoje kobiece kształty.

 

My jesteśmy szczerze zachwyceni stylizacją Małgosi, nawet trzeba przyznać, że ją odmłodziła i nie widać różnicy wieku między nią, a jej ukochanym.

Chociaż po ostatnim, świątecznym odcinku polała się na nią fala krytyki za sukienkę, za makijaż – za wszystko, to teraz chyba udowodniła, że wie, co nosić, żeby stać się królową balu. Warto też zwrócić uwagę na piękne siostry rolniczki. Najwyraźniej uroda jest u nich dziedziczna, bo dziewczyny wyglądają wspaniale!

 

Oto sylwestrowe ujęcia Małgorzaty, też zachwyca Was jej stylizacja sylwestrowa?

źródło: instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *