Michał Wiśniewski zabrał głos w sprawie Kościoła Katolickiego. „Trochę mnie dusi” – przyznał.

Michał Wiśniewski zabrał głos w sprawie Kościoła Katolickiego. „Trochę mnie dusi” – przyznał.

Michał Wiśniewski zaskoczył, a nawet podzielił swoich fanów, gdy kilka dni temu zabrał głos w sprawie Kościoła Katolickiego.

Wokalista odniósł się do obecnej nagonki i hjtu na KK. Oczywiście Michał Wiśniewski ma świadomość, że na wiele negatywnych opinii „zapracował” sobie sam Kościół. Mimo to uznał, że „musi, inaczej się udusi”:

 

⚽️O sporcie, ✝️☪️✡️religii i 🤡polityce nie powinno się dyskutować bo jak wiadomo różnimy się w poglądach a to dzieli ludzi. Ale trochę mnie dusi.

 

ksiądz Arkadiusz Nowak i Michał Wiśniewski –  https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/

 

Gwiazdor „Ich Troje” chcąc nieco uspokoić nastroje, przypomniał, że KK to cała masa ludzi. I to bardzo różnych ludzi – złych i dobrych. On sam chciał przypomnieć pozytywną historię:

 

Znalazłem zdjęcia z ⛪księdzem Arkiem Nowakiem i pomyślałem, że przy całym hejcie na kościół ⛪️zapominamy, że on składa się z ludzi, bardzo często tak wartościowych jak on, którzy mimo poświęcenia Jezusowi znajdują czas dla zwykłych ludzi. Pokazują, że kościół katolicki ma też 😇przyjazną twarz i potrafi zbliżać nie dzielić. Nie zapomnę spowiedzi w Kirunie, której bardzo się bałem bo jako protestant spowiadam się tylko przed Bogiem ale ta rozmowa/spowiedź przyniosła mi ulgę.

 

Część internautów podziękowała Michałowi Wiśniewskiemu za te słowa. Inni odebrali je negatywnie i komentowali, że wiara to prywatna sprawa każdego człowieka, a Kościół nie powinien się mieszać do polityki.

 

Zobacz też: Wizerunkowa wpadka Michała Piróga. Tego się nie spodziewał!