Rola agentki DANY SCULLY w serialu “Z ARCHIWUM X” przyniosła jej ogromną popularność. ZOBACZ jak dziś wygląda GILLIAN ANDERSON! Ciężko ją ROZPOZNAĆ! (foto)

Serial “Z Archiwum X ” w latach 90 święcił ogromne triumfy na całym świecie. Wszystko za sprawą świetnej, wciągającej fabuły i gry aktorskiej. W postacie agentów tropiących kosmitów i próbujących rozwiązać zawikłane zagadki wcielili się Gillian Anderson i David Duchovny. Aktorka pojawiła się ostatnio na gali rozdania Złotych Globów i swoim wyglądem zwróciła uwagę wielu fotoreporterów zgromadzonych na tym wydarzeniu.
Gillian mimo 49 lat nadal czaruje swoim wyglądem. Anderson zmieniła jedynie kolor włosów, z rudego na platynowy blond. Wygląda również trochę szczuplej, jednak nadal może pochwalić się idealną figurą i urodą. Wielu z obecnych miało problemy z jej rozpoznaniem i w zasadzie trudno się dziwić, ponieważ kojarzymy ją najbardziej z serialu, a tam prezentowała się zdecydowanie inaczej.
Nowy wizerunek gwiazdy przypadł do gustu nie tylko fotoreporterom, ale również jej fanom, którzy bardzo ciepło wypowiadają się o gwieździe sprzed lat. Aktorka była niezwykle wzruszona i zaszczycona, że mogła uczestniczyć w gali, która odbyła się Los Angeles. Gillian Anderson znalazła się w centrum uwagi, co było dla nie niemałym wyróżnieniem. Dzięki temu  wie, że fani o niej nie zapomnieli i nadal ją uwielbiają.

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *