28 września 2023

To miał być dla nich “SKOK ŻYCIA”! Takiego FINAŁU w ogóle się nie SPODZIEWALI! (wideo)

Wyczyn tych złodziei przejdzie do historii! Dwaj mężczyźni, którzy liczyli na łatwy zarobek wpadli na pomysł, że okradną jeden ze sklepów z elektroniką. Mężczyźni chcieli zabrać ile się da i zniknąć niezauważeni. Jednak po tym co zrobili śmieje się z nich cały świat. Filmik z udziałem nieporadnych złodziei zobaczyło na YouTubie już ponad 140 tysięcy osób i trzeba przyznać, że trudno nie wybuchnąć śmiechem!

 

 

Próba jaką podjęli była na tyle nieudana, że zakończyła się wizytą w szpitalu. Na nagraniu widzimy, jak jeden z nich wybija szybę i próbuje tak uciekać, że znajduje się na linii rzutu swojego kompana, który trafia go idealnie w głowę! Mężczyzna niczym rażony piorunem pada na ziemię i traci przytomność. Później możemy zaobserwować, jak kompan ciągnie ogłuszonego mężczyznę, który nie jest w stanie wstać, po ziemi.

 

 

 

Uderzenie musiało być naprawdę bolesne i na pewno nie skończyło się dobrze. Rabusie na długo zapamiętają tę sytuację i nie będą jej zbyt miło wspominać. Miał być “skok stulecia”, a skończyło się na totalnej kompromitacji.

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz