28 września 2023

Bliźniacy wydali fortunę, ponieważ chcieli wyglądać jak Brad Pitt. Jednak takiego efektu się nie spodziewali! (foto)

Ostatnio głośno było o pewnej Irance, która przeszła szokującą metamorfozę, aby “wyglądać” jak Angelina Jolie. Teraz w jej ślady poszli Amerykańscy bliźniacy, którzy postanowili upodobnić się do jej byłego męża, Brada Pitta. Hollywoodzki aktor uchodzi za uosobienie męskości i wielu panów chciałoby, choć odrobinkę upodobnić się do niego. Młodzi Amerykanie, aby osiągnąć swój upragniony cel przeszli kilkanaście operacji plastycznych, za które zapłacili 15 tysięcy funtów.

 

 

Niektórzy ludzie nie potrafią zaakceptować swojego wyglądu i na siłę próbują coś w nim zmienić. Aż dziw bierze, że ci mężczyźni wydali masę pieniędzy na głupią fanaberię. Matt i Mike Schlepp to 21-letni bliźniacy, którzy na co dzień mieszkają w Arizonie. Obaj wystąpili ostatnio w programie MTV “I want a famous face”, gdzie opowiedzieli swoją historię. Bracia przyznali, że nie podobał się im ich stary wizerunek, dlatego zdecydowali się na tak drastyczny krok. Kosztowało ich to wiele wyrzeczeń, nie mogli spożywać normalnych pokarmów, tylko kleiki, a przede wszystkim pieniędzy.

 

 

Bliźniacy poprawili w swoich twarzach bardzo dużo. Mike przeszedł operację nosa, policzków, szczęki i podbródka, natomiast Matt również poprawił sobie nos, a oprócz tego brodę. Mężczyźni mieli również zakładane licówki. Mimo ogromnego poświęcenie bracia zgodnie przyznali, że gdyby jeszcze raz mieli dać się zoperować, zrobiliby to bez wahania. Teraz czują się pewni siebie, a przede wszystkim dziewczyny zaczęły zwracać na nich uwagę.

 

kp

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

Dodaj komentarz