Spersonalizowane krówki na komunię – prosty sposób na osłodę po ceremonii 

Przyjęcia komunijne stały się już standardem. Odświętnie stroje, dodatki, wcześniej wysłane zaproszenia dla gości, a w niektórych przypadkach zarezerwowanie sali w restauracji. Aby jednak wszystko przebiegło od początku do końca po naszej myśli, warto pomyśleć o małym co nieco. Niech cukierki komunijne osłodzą ten szczególny dzień. 

Krówki – tradycja w nowej odsłonie

Kto nie zna krówek? Towarzyszą nam już od pokoleń, przywołując miłe wspomnienia związane z dzieciństwem i beztroskimi chwilami spędzonymi w gronie rodzinnymi. Te cukierki mają w dzisiejszych czasach nadal wielu miłośników. Nic w tym dziwnego! Ich mleczny smak, delikatnie ciągnąca się konsystencja i słodycz rozpływająca się w ustach sprawiają, że każdy kęs to prawdziwa przyjemność. 

Obecnie krówki zyskały nowe oblicze. Przez zaufanych rzemieślników tych łakoci są one nadal wyrabiane zgodnie z tradycyjną recepturą, która podbiła serca już przeszło sto lat temu. To, co uległo zmianie, to dwie rzeczy. Pierwsza z nich to fakt, że dzisiaj krówki nie ograniczają się jedynie do klasycznej smakowej wersji. 

Wielu producentów oferuje szeroki wybór różnorodnych smaków, od tradycyjnej wanilii po ciekawsze propozycje takie jak krówka z liofilizowaną maliną, ciasteczkowo-pierniczkowa, truskawkowa, makowa, adwokatowa, kawowa, cytrynowa czy nawet o smaku gumy balonowej. Ta ostatnia z pewnością wzbudzi zachwyt u małych bohaterów przyjęcia komunijnego! 

Postaw na krówki, które wpasują się w charakter uroczystości

Postaw na krówki, które wpasują się w charakter uroczystości

Personalizowane krówki na komunię

Drugi aspekt dotyczy kwestii wizualnej. Krówki nie tylko smakują wybornie, ale teraz są prawdziwą atrakcją dla oczu. A to za sprawą możliwości personalizacji, która umożliwia ubranie krówek w pięknie wdzianko. Na zewnętrznej stronie papierka mogą znaleźć się ilustracje nawiązujące do charakteru przyjęcia, imię dziecka czy data uroczystości. Z kolei wewnętrzna strona etykietki to doskonałe miejsce na ukrytą wiadomość widoczną dopiero po odpakowaniu karmelka. W taki sposób można podziękować każdej osobie za przybycie! 

Prawdziwą furorę robią krówki na komunię z Cukrowki.pl ze zdjęciem dziecka. Widząc roześmianą buźkę na papierku oraz serdeczną sentencję po odpakowaniu smakołyku, każdy będzie pod wrażeniem. 

Co najlepsze, wcale nie trzeba być mistrzem grafiki komputerowej. Na stronie można wybierać z masy dostępnych wzorów, a następnie w konfiguratorze dodać zdjęcie pociechy, własny tekst i datę, i gotowe! Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonać swój projekt. Niezależnie od wyboru, jedno jest pewne: goście o wiele chętniej będą sięgać po smakołyki, które prezentują się po prostu atrakcyjnie. 

Personalizowane krówki to zawsze w strzał dziesiątkę

Personalizowane krówki to zawsze w strzał dziesiątkę

Krówki na komunię – jak je wykorzystać?

Pyszne w smaku i ubrane w odświętny strój krówki staną się prawdziwą gwiazdą candy baru. W Polsce znamy to pod pojęciem słodkiego stołu, czyli stoiska, na którym znajdują się wyłącznie słodkie wybory i słodycze. Ta idea wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, ale również u nas znalazła zastosowanie. Bez dwóch zdań to ulubiona część każdego łasucha. 

Te tradycyjne cukierki doskonale sprawdzą się również w roli podziękowania dla gości, którzy przyszli świętować z nami ten ważny dzień. Wówczas najlepiej podarować łakocie w odpowiednim opakowaniu, które także można spersonalizować: bombonierka, kartonowe eko-pudełka lub papierowe transporterka to tylko niektóre z opcji. Równie dobrze sprawdzą się woreczki z organzy lub celofanu.