Krzysztof Rutkowski – kim jest ten znany detektyw? Wiek, dzieci i żona

W naszym kraju nie brakuje kolorowych i charakterystycznych postaci, które są znane przez wszystkich chociaż nie mają nic wspólnego z show biznesem. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Krzysztof Rutkowski. Ten dość kontrowersyjny detektyw budzi zainteresowanie wielu osób, które poszukują informacji na jego temat. Wiedząc o tym przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze wiadomości na temat Krzysztofa Rutkowskiego. Przeanalizowaliśmy zarówno jego karierę, jak i życie prywatne.

Krzysztof Rutkowski – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Krzysztof Rutkowski to polski detektyw, przedsiębiorca i polityk, urodził się 6 kwietnia 1960 roku w Teresinie. Po ukończeniu Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Sochaczewie w 1981 roku, rozpoczął swoją karierę zawodową. W początkowych latach swojej kariery, Krzysztof Rutkowski służył w Milicji Obywatelskiej i był członkiem warszawskiego oddziału ZOMO (Zmotoryzowane Odwody Milicji Obywatelskiej). Następnie, zajął się pracą w charakterze detektywa, z której znamy go najlepiej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

Krzysztof Rutkowski – kariera

Krzysztof Rutkowski to różnorodnym dorobku zawodowym. Jego kariera rozpoczęła się w 1988 roku, kiedy to został dyrektorem agencji ochroniarskiej. Następnie 1990 roku założył własną agencję detektywistyczną w Austrii.

Przez lata 1990–2001 był właścicielem Biura Detektywistycznego „Rutkowski”, a w 2002 roku założył Biuro Doradcze o tej samej nazwie. Szeroką rozpoznawalność przyniosła mu współpraca z telewizją TVN przy produkcji programu “Detektyw”, gdzie dokumentowano wybrane sprawy prowadzone przez jego przedsiębiorstwo. Jego działalność detektywistyczna skupiała się na zaangażowaniu w rozwiązywanie złożonych i kontrowersyjnych spraw, takich jak zabójstwo Magdaleny Waśniewskiej czy zaginięcie Ewy Tylman. W 2010 roku stracił licencję detektywa, co wywołało wiele dyskusji w mediach. Pomimo tego Krzysztof Rutkowski pozostał aktywny w branży medialnej. W 2020 roku dołączył do redakcji Superstacji jako prowadzący program o tematyce kryminalnej. Angażował się również w politykę, jednak nie odniósł spektakularnych sukcesów w tej dziedzinie.

Krzysztof Rutkowski – rodzina

Na temat rodziny Krzysztofa Rutkowskiego wiadomo niewiele, detektyw nie często porusza bowiem ten temat podczas wywiadów. Wiemy, że jest synem Jerzego, który był milicjantem, oraz Urszuli. Niestety, oboje jego rodzice odeszli w 2019 roku. Co do rodzeństwa Krzysztofa Rutkowskiego, nie udało nam się dotrzeć do jasnych informacji na ten temat. Nie wiemy więc, czy ma braci, siostry lub innych bliskich krewnych

Krzysztof Rutkowski – stan cywilny. Kto jest jego żoną/partnerką?

Życie uczuciowe Krzysztofa Rutkowskiego nie należy do spokojnych i poukładanych. Przez kilka lat był związany z Luizą Kobyłecką, która dla niego porzuciła życie zakonne. Ich spotkanie było zaskakującym zbiegiem okoliczności, gdyż miało miejsce podczas jednego z zatrzymań przeprowadzanych przez Rutkowskiego w pobliżu domu zakonnic. Jednak to nie był koniec jego miłosnych przygód.

Detektyw był trzykrotnie żonaty, ale prawdziwe szczęście odnalazł dopiero w ramionach młodszej o 25 lat kobiety, z którą zawarł związek małżeński w 2019 roku. To właśnie Maja Pilch – psycholog i detektyw stała się jego ukochaną żoną. Ich ślub miał miejsce w luksusowym obiekcie pod Warszawą, gdzie zgromadziła się cała śmietanka show biznesu.

Przed tym spektakularnym ślubem, ich miłość przeszła jednak poważną próbę. Pod koniec 2018 roku media obiegła informacja o rzekomej zdradzie Krzysztofa Rutkowskiego, który miał mieć romans z 28-letnią Dominiką Zasiewską. Detektyw przyznał się do błędu zaś Maja Pilch postanowiła mu wybaczyć.

Krzysztof Rutkowski – dzieci

Wiele osób zastanawia się, czy Krzysztof Rutkowski ma dzieci. Odpowiedź na to pytanie brzmi: owszem, jest szczęśliwym ojcem. Krzysztof Jerzy jest owocem związku detektywa z Mają Pilch, która stała się drugą połową jego serca. Chłopiec urodził się w 2012 roku i zawładnął sercem Krzysztofa Rutkowskiego co możemy zauważyć choćby w tym, jak często mówi o nim oraz publikuje jego wizerunek w swoich social mediach.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

Krzysztof Rutkowski – Facebook i Instagram

Krzysztof Rutkowski doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aby utrzymać swoją popularność i nadal móc brylować w mediach musi być osobą publiczną. Dlatego też wykorzystuje możliwości, które daje mu internet i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Posiada oficjalny fan page na Facebooku, który obecnie obserwuje aż 130 tysięcy osób. Jest aktywny także na Instagramie. Jego oficjalne konto @detektywkrzysztofrutkowski jest obecnie obserwowane przez 48 tysięcy użytkowników. Krzysztof Rutkowski publikuje na nim zdjęcia swoje, swojego zespołu, jak również liczne fotografie z ukochaną i synem. Dodaje bardzo dużo zdjęć. Obecnie na profilu jest ich prawie tysiąc.

Krzysztof Rutkowski – ciekawostki z życia

Krzysztof Rutkowski nie obawia się występów w programach rozrywkowych, które z pozoru nie pasują do poważnej tematyki jego działalności. Wystąpił między innymi w “Tańcu z Gwiazdami” gdzie tańczył w parze z Sylwią Madeńską. Taniec nie jest jednak jego mocną stroną, ponieważ odpadł już w drugim odcinku programu.