Marcin Perchuć – kim jest jego żona i dzieci? Obecna partnerka i kulisy romansu

Marcin Perchuć to jeden z tych aktorów, którzy swoje życie zawodowe związali przede wszystkim z teatrem. Mimo to od czasu do czasu pojawia się także na wielkim i małym ekranie. Cieszy się dość sporym zainteresowaniem i sympatią widzów. Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić, co wiadomo na jego temat. 

Marcin Perchuć – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Marcin Perchuć to znany aktor telewizyjny, dubbingowy i teatralny, który urodził się 30 czerwca 1973 roku w Warszawie. Jest absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w Warszawie. W 1996 roku ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, a dyplom uzyskał w 2007 roku. Jego debiutem teatralnym była rola Sylwestra w sztuce “Szelmostwa Skapena” Moliera na scenie Teatru Powszechnego w Warszawie. Aktor wyróżnia się bardzo wysokim wzrostem, który wynosi 189 centymetrów, co z całą pewnością stanowi jego cechę charakterystyczną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @marcin_perchuc

Marcin Perchuć – kariera zawodowa

Marcin Perchuć jest bardzo utalentowanym aktorem, który ma na swoim koncie wiele sukcesów. Debiutował oficjalnie w 1996 roku, w roli Sylwestra na „Szelmostwach Skapena” Moliera na scenie Teatru Powszechnego w Warszawie. W latach 1996-1999 występował w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hubnera. Od 2001 roku jest aktorem grupy Montownia.

Zagrał w filmach takich jak:

  • Listy do M. 2” – Wcielił się w postać Dawida Zwolińskiego, znanego jako “Dudek”.
  • “Wałęsa. Człowiek z nadziei” – Zagrał rolę Mariana Kowalskiego, przyjaciela Lecha Wałęsy.
  • “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – W tym filmie wystąpił jako Grzegorz Merta.
  • “Pakt” – Wcielił się w postać Krzysztofa Kornatowskiego.
  • “Usta Usta” – Grał rolę internisty Adama Gajewskiego.

 W filmie “Harry Potter i Komnata Tajemnic”, w polskiej wersji dubbingowej, użyczył głosu profesorowi Gilderoyowi Lockhartowi. Mogliśmy go usłyszeć również w wielu innych produkcjach animowanych takich jak “Lucky Luke”, “Szeregowiec Dolot”, “Dżungla” i wiele innych. 

Marcin Perchuć – rodzina. Co o niej wiemy?

Marcin Perchuć jest osobą, która nie przepada za opowiadaniem o swoim życiu prywatnym. Dlatego też nie wiadomo zbyt wiele o jego rodzicach. Nie wiemy kim są ani czym się zajmowali. W sieci możemy jednak znaleźć informacje, że aktor posiada siostrę. Kobieta nie jest osobą publiczną, dlatego nie wiadomo o niej zbyt wiele, niemniej jednak Marcin Perchuć niejednokrotnie w wywiadach wspominał, że jest ona dla niego niezwykle ważną osobą. 

 

Marcin Perchuć – życie prywatne. Obecna partnerka, z kim jest związany?

Marcin Perchuć przez wiele lat był mężem Anety Todorczuk. Związek tej pary rozpoczął się małym skandalem, ponieważ para poznała się gdy Todorczuk była jeszcze studentką Akademii Teatralnej, a Perchuć pełnił rolę asystenta profesora, będącego opiekunem jej roku. Mimo to wszystko ułożyło się szczęśliwie a para wzięła ślub w 2002 roku. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem w 2019 roku. Wiele mówi się na temat nowej partnerki Marcina Perchucia jednakże są to jedynie nieoficjalne doniesienia. Sam aktor nie wypowiada się na ten temat. 

Marcin Perchuć – dzieci 

Wielu miłośników talentu Marcina Perchucia zastanawia się, czy mężczyzna skupił się wyłącznie na karierze aktorskiej, czy też znalazł także czas by spełnić się w roli ojca. Odpowiedź brzmi – owszem, Marcin Perchuć posiada dwójkę dzieci – córkę Zofię (ur. 2005) i syna Stanisława (ur. 2010). Dzieci są owocem jego związku z Anetą Todorczuk.

Marcin Perchuć – Facebook i Instagram

Choć wielu aktorów docenia możliwości jakie daje im internet i chętnie promuje się za pośrednictwem social mediów, Marcin Perchuć nie wykorzystał tej możliwości. Mężczyzna bardzo ceni sobie swoją prywatność, dlatego też nie prowadzi oficjalnego profilu na Facebooku. Jest co prawda aktywny na Instagramie, jednakże jego konto śledzi około 6 tysięcy osób. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @marcin_perchuc

Marcin Perchuć- ciekawostki z życia

Marcin Perchuć to utalentowany aktor, który zdobył wiele nagród. Wśród nich znalazła się chociażby “Nagroda Publiczności im. Lidii Zamkow i Leszka Herdegena dla wykonawców spektaklu Szelmostwa Skapena na WROSTJA we Wrocławiu” czy “Duża Ogródkowa Nagroda Teatralna dla Teatru Montownia za spektakl Po naszemu na IX KTO w Warszawie”.