Marcin Kostenko – kim jest i co robi syn Poli Raksy? Ile ma lat i czy ma dzieci?

Dzieci znanych rodziców bardzo często cieszą się sporym zainteresowaniem fanów i mediów. To całkowicie zrozumiałe. Część z nich wykorzystuje to by budować swoją popularność i karierę w show biznesie. Inne są zaś zmęczone byciem na świeczniku i starają się chronić swoją prywatność. Taką osobą jest z całą pewnością Marcin Kostenko. Syn znanej aktorki Poli Raksy jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci w świecie celebrytów. Nic więc dziwnego, że wiele osób jest bardzo ciekawych jak w rzeczywistości wygląda jego życie. Czy jednak da się to ustalić? Przekonajmy się.

Marcin Kostenko – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

O Marcinie Kostenko wiadomo stosunkowo niewiele. W sieci możemy znaleźć informację, iż urodził się w urodzony w 1971 roku. Nie wiemy jednak w jakim mieście przyszedł na świat ani gdzie się wychowywał. Wiadomo, że jego matka po zakończeniu kariery zamieszkiwała w Kałuszynie razem z nim. Czy tak jednak jest do dziś? Nie wiadomo. Pojawiają się spekulacje jakoby znana aktorka i jej syn przeprowadzili się do Londynu.

Marcin Kostenko nie był grzecznym dzieckiem. Już w szkole podstawowej dał się we znaki nauczycielom, do których strzelał z plastelinowych kulek czy też w inny sposób dezorganizował zajęcia. Jego matka niejednokrotnie wzywana była do szkoły jednak wszystkie próby uspokojenia dziecka i nauczenia przestrzegania go norm spełzły na niczym. Chłopak rozpoczął edukację w liceum imienia Narcyzy Żmichowskiej, jednak w szkole średniej również stwarzał problemy. Doprowadziło to do sytuacji, w której musiał zostać przeniesiony do męskiego liceum dla trudnej młodzieży, prowadzonego w Krakowie przez zakon pijarów.

Marcin Kostenko – kariera

Choć Marcin Kostenko nigdy nie chciał iść w ślady swojej sławnej matki ma na swoim koncie jedną rolę w miniserialu “Przyjaciele”. Poza nią nigdy nie wystąpił ani na małym, ani na dużym ekranie. Nie wiemy czym zajmował się zawodowo w przeszłości ani czym zajmuje się obecnie. Jest osobą, która chce całkowicie odciąć się od popularności.

Marcin Kostenko – rodzina

O rodzinie Marcina Kostenko wiadomo nieco więcej. Był synem Andrzeja Kostenko oraz Poli Raksy – niezwykle popularnej aktorki, którą pamiętamy choćby z niezapomnianej roli w serialu “Czterej pancerni i pies”. Przyszedł na świat trzy lata po ślubie swoich rodziców. Andrzej Kostenko był bardzo zazdrosny o aktorkę, jednakże to jego zdrada doprowadziła do rozwodu pary. Po nim matka Marcina Kostenko jeszcze czterokrotnie wchodziła w związki, żaden z nich nie przetrwał jednak próby czasu.

Do zakończenia jednego z nich doprowadził sam Kostenko. Jego matka spotyka się wówczas z młodszym o 11 lat Bogusławem Lindą. Dla 15 letniego wówczas Marcina Kostenko było to nie do zniesienia. Podejmował liczne wysiłki, by dać Lindzie do zrozumienia, że nie akceptuje jego pojawienia się w życiu swojej matki. W końcu udało mu się osiągnąć swój cel. Warto nadmienić, że Marcin Kostenko jest jedynakiem – Pola Raksa nie miała innych dzieci.

Pola Raksa
Pola Raksa, czyli mama Marcina Kostenko

Marcin Kostenko – stan cywilny

Wiele osób, które pamiętało Marcina Kostenko jako przystojnego młodzieńca, w czasach kiedy jeszcze pokazywał się publicznie zastanawia się, czy ułożył on sobie życie. Niestety, znalezienie odpowiedzi na to pytanie jest praktycznie niemożliwe. Mężczyzna bardzo dba o swoją prywatność, do tego stopnia, że w mediach od wielu lat nie pojawiają się żadne doniesienia na jego temat, nawet w kontekście jego słynnej matki. Nie wiemy więc, czy jest żonaty. Nie istnieją żadne informacje na temat jego wcześniejszych lub obecnych partnerek.

Marcin Kostenko – dzieci

Po raz kolejny musimy powtórzyć, że Marcin Kostenko jest osobą, która całkowicie odcieła się od show biznesu i obecności w mediach. Dlatego też znalezienie informacji na temat tego, czy posiada dzieci jest praktycznie niemożliwe. Nie wiemy, czy jest ojcem cani czy zamierza zostać nim w przyszłości. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jego prawo do prywatności.

Marcin Kostenko – Facebook i Instagram

Nie da się ukryć, że Marcin Kostenko to jedna z najbardziej tajemniczych postaci, o jakich przyszło nam pisać. W niektórych artykułach dotyczących jego i jego matki pojawia się nawet określenie “człowiek widmo”. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że mężczyzna nie jest obecny w social mediach. Zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie nie znajdziemy żadnych profili podpisanych tym imieniem i nazwiskiem. Widać wyraźnie, że mężczyzna chce żyć całkowicie z dala od mediów i rozgłosu.

Marcin Kostenko – ciekawostki z życia

Marcin Kostenko jest nie tylko intrygującą ale tajemniczą postacią. Obecnie nawet najbliżsi przyjaciele rodziny nie wiedzą gdzie podziewa się on oraz jego mama. Ewidentnie zależało mu na tym, by odciąć od mediów nie tylko siebie, ale również ją. To on odbierał połączenia i korespondencję od mediów konsekwentnie odmawiając wywiadów czy spotkań mediów z Polą Raksą.