Isamu (Szymon Kasprzyk) – kim jest i ile ma lat? Czy ma dzieci i dziewczynę/żonę?

Gwiazdy internetu coraz częściej mogą cieszyć się większą popularnością niż aktorzy czy wokaliści. Twórcy nagrywający na YouTube stają się prawdziwymi idolami nastolatków. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Isamu. Szymon Kasprzyk, bo takie imię i nazwisko nosi mężczyzna osiągnął naprawdę sporo. Wiele osób jest ciekawych jak przebiegała jego kariera oraz chce wiedzieć nieco więcej o jego życiu prywatnym. Dlatego też zgromadziliśmy najważniejsze informacje na jego temat.

Isamu – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Szymon Kasprzyk, bo tak nazywa się Isamu urodził się 8 grudnia 1989 w Środzie Wielkopolskiej. W miejscowości tej mieszka zresztą do dziś. Co ciekawe, do internetu przeciekły dane dotyczące jego dokładnego adresu, przez co już kilkukrotnie narażony był na wizyty swoich fanów. Sytuacje te zawsze budziły spory niepokój, ponieważ nigdy nie wiadomo z jaką intencją przybywają nieproszeni goście. Isamu prosił więc swoich widzów aby nie miały już miejsca. Jeśli chodzi o jego wykształcenie, ukończył szkołę zawodową i uzyskał zawód mechanika, co wiąże się z jedną z jego pasji jaką jest motoryzacja. W 2012 roku zdecydował się jednak na działalność na YouTube.

Isamu – kariera Szymona Kasprzyka

Isamu to jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, który zasłynął z nagrywania gameplayów z gier takich jak FIFA, Counter Strike czy Outlast. Jego kanał na YouTube ma ponad 2,5 miliona subskrybentów i istnieje od 2012 roku. Oprócz gier, Isamu interesuje się także motoryzacją, walkami MMA i tworzeniem własnych gier mobilnych. Jest założycielem grupy e sportowej Pompa Team, studia Moonday Games i sklepu Richzone. Brał udział w dwóch galach Fame MMA, w których pokonał Deejaypallaside i Rafonixa.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Szymon Kasprzyk (@isamupt)

Isamu – rodzina

Choć Isamu jest osobą, która chętnie pokazuje swoje życie w sieci doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że członkowie jego rodziny mogą tego nie chcieć. Dlatego też w internecie trudno jest znaleźć jakiekolwiek informacje na temat jego rodziców. Nie wiemy kim są ani czym się zajmowali. Faktem jest jednak, że mężczyzna dość długo mieszkał razem z nimi. Prawdopodobnie Isamu nie ma rodzeństwa, ponieważ nigdzie nie pojawiają się wzmianki na jego temat.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Szymon Kasprzyk (@isamupt)

Isamu – czy jest z kimś związany?

Życie uczuciowe Isamu nie należy do najbardziej stabilnych i spokojnych. Na swoim koncie ma kilka nieudanych związków, z których dwa skończyły się skandalem i pogorszeniem jego opinii w sieci. Pierwszym z nich był związek z Nymfą – również streamerką, z którą Youtuber ma dwójkę dzieci. Para rozeszła się w bardzo złej atmosferze – ona zarzuciła mu, że nie płaci alimentów, była pogardzana i zdradzana. Isamu zaś przyznał, że w związku z nią czuł się niczym “bankomat” będący dla niej wyłącznie źródłem pieniędzy. Następnie Isamu związał się z Ukrainką  Anastasia Koposova, bo takie imię i nazwisko nosiła dziewczyna również dość szybko rozstała się z Isamu a na jej temat pojawiły się liczne plotki. Sama Ukrainka nie komentuje ich jednak w żaden sposób. Obecnie Szymon Kasprzyk związany jest z Moniką Łozowską, zwaną Miley Haze. Para doczekała się wspólnego dziecka i chętnie pokazuje się razem w sieci.

Isamu – dzieci

Miłośnicy twórczości Isamu z całą pewnością wiedzą, że jest on ojcem. Mężczyzna posiada trójkę dzieci. Dwójka starszych pociech nie mieszka z mężczyzną, ponieważ zakończył on już relację z ich matkami. Nie znamy wieku, płci oraz imion starszych pociech Szymona Kasprzyka. Wiemy natomiast, że jego najmłodsza córeczka, owoc związku z aktualną partnerką przyszła na świat w 2021 roku. Dwuletnia blondyneczka często pojawia się na zdjęciach w portalach społecznościowych. Dziewczynka nosi imię Wiktoria.

Isamu – Facebook i Instagram

Cała kariera Szymona Kasprzyka opiera się na działalności w sieci. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że mężczyzna jest bardzo aktywny w social mediach. Najwięcej obserwujących zgromadził w serwisie Instagram. Jego konto @isamupt obserwuje 1,1 miliona osób co jest naprawdę spektakularnym wynikiem. Isamu jest aktywny także na Facebooku. Posiada tu zarówno stronę fanowską IsamuxPompa obserwowaną przez 489 tysięcy osób, jak i prywatny profil, na którym publikuje również publiczne posty i zdjęcia. Z tego powodu prywatne konto Szymona również obserwowane jest przez niespełna 300 tysięcy użytkowników portalu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Szymon Kasprzyk (@isamupt)

Isamu – ciekawostki z życia

Choć wydawać by się mogło, że życie tak słynnego Youtubera jest usłane różami, Isamu mierzy się z poważnymi kłopotami ze zdrowiem, które wyłączają go co jakiś czas z normalnych, codziennych aktywności. Mężczyzna odczuwa bardzo silny ból mięśni brzucha, który teraz przeniósł się do góry i sięga do łopatek. Ból był tak intensywny, że uniemożliwiał mu normalne funkcjonowanie. Isamu opowiedział o swoich licznych badaniach i problemach z polską służbą zdrowia. Przez kilka miesięcy zażywał różne leki przeciwbólowe. Podejrzewano, że Isamu zmaga się z fibromialgią. Mimo kilkudziesięciu tysięcy złotych wydanych na diagnostykę oraz leczenie poprawa wciąż nie jest trwała, w związku z czym Szymon Kasprzyk korzysta z pomocy innych osób by utrzymać aktywność swojego kanału.