Karolina Pajączkowska – kim jest i co obecnie robi była uczestniczka Top Model? Ile ma lat? Poznaj jej męża, dzieci i krótki życiorys

Piękne dziennikarki i prezenterki od zawsze budziły zainteresowanie publiczności. Widzowie są ciekawi nie tylko jak przebiegała ich kariera, ale również życia prywatnego. Jedną z osób, o które często pytają internauci jest Karolina Pajączkowska. Kobieta wystąpiła w Top Model a następnie zajęła się dziennikarstwem. Jej sytuacja zawodowa dynamicznie się zmienia, jednak nie można odmówić jej licznych sukcesów. Sprawdźmy więc, co warto o niej wiedzieć. 

Karolina Pajączkowska – życiorys, wzrost, wymiary

Karolina Pajączkowska urodziła się  w grudniu 1991 roku, co oznacza, że w 2023 roku świętowała 32 urodziny. Jej wzrost oraz wymiary nie są informacjami jawnymi, ponieważ miała w swojej karierze etap próby pracy w modelingu. Miała wówczas 180 centymetrów wzrostu a jej wymiary wynosiły 87-60-89. Uroda nie jest jednak jedynym jej atutem. Warto mieć bowiem świadomość, że Karolina Pajączkowska ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz zna trzy języki obce. Niestety, nie wiemy zbyt wiele o jej dzieciństwie – nieznana jest nam dokładna data oraz miejsce urodzenia. Nie wiemy również gdzie spędziła pierwsze lata swojego życia.

Karolina Pajączkowska – kariera

Kariera Karoliny Pajączkowskiej rozpoczęła się od uczestnictwa w drugiej edycji programu TVN “Top Model”. Uczestniczyła także w wyborach Miss Intercontinental 2011 oraz Miss Exclusive of the World. Karierę telewizyjną rozpoczynała w Radomsku w telewizji lokalnej NTL. Następnie pracowała w TVN24 BiS gdzie prowadziła programy takie jak “Debata młodych” oraz wydarzeniach nagrywanych w języku angielskim. W 2020 roku dziennikarka pożegnała się z grupą TVN i przeszła do Telewizji Polskiej.

W TVP prowadziła programy informacyjne, brała również udział w prowadzeniu koncertów i wydarzeń, wiele osób zapamiętały ją również z uczestnictwa u boku Jacka Kurskiego podczas gali wręczania Oscarów. Niedawno usłyszeliśmy jednak, że dziennikarka zakończyła współpracę z Telewizją Polską, nie oznacza to jednak, że zniknie z ekranów naszych telewizorów. Zaledwie kilka dni temu Karolina Pajączkowska ogłosiła, że będzie prowadziła autorski program “Pajączkowska Show”. Będzie miał on formę talk-show, w którym poruszane będą tematy z kraju i ze świata. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze w jakiej telewizji będzie emitowany. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Karolina Pajaczkowska (@karolina_pajaczkowska)

Karolina Pajączkowska – rodzina

Choć Karolina Pajączkowska nie należy do osób bardzo dbających o swoją prywatność istnieją kwestie, o których nie wypowiadała się w sieci. Jedną z nich jest rodzina. Przeglądając artykuły i wywiady z dziennikarką nie udało nam się ustalić kim są oraz czym zajmują się jej rodzice. Nie wiadomo również, czy dziennikarka posiada rodzeństwo. 

Karolina Pajączkowska – z kim jest związana?

Nie da się ukryć, że życie osobiste Karoliny Pajączkowskiej jest przedmiotem zainteresowania widzów. Tym bardziej, że często informowała ona o pewnych zmianach w swoim życiu nie zdradzając dokładnych szczegółów. Przykładowo, w sierpniu 2021 roku za pośrednictwem swoich social mediów poinformowała o rozstaniu z dotychczasowym partnerem, by niedługo później wstawić zdjęcie, z którego można było wywnioskować, że jest w nowym związku. Obecnie o jej relacji wiemy nieco więcej. W listopadzie Karolina Pajączkowska wstawiła film z obecnym partnerem.

Opis wskazuje, że są razem już 1,5 roku. Kto jest jej szczęśliwym wybrankiem? Okazuje się, że jest to Marcin Tomasz Nowak – dziennikarz i korespondent wojenny, który współpracuje z Telewizją Polską. Kobieta bardzo często pojawia się na zdjęciach na jego profilu. Wyglądają na zgodną i szczęśliwą parę pozostaje nam więc życzyć im powodzenia.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Karolina Pajaczkowska (@karolina_pajaczkowska)

Karolina Pajączkowska – czy ma dzieci?

Wiele osób, które śledzą karierę Karoliny Pajączkowskiej zastanawia się, czy kobieta jest matką. Odpowiedź brzmi, owszem. Dziennikarka jest matką chłopca. Syn kobiety nosi imię Nataniel. Pajączkowska urodziła go mając 23 lata co oznacza, że chłopiec ma obecnie 8 lat. Sporadycznie jego zdjęcia pojawiają się w social mediach dziennikarki. Nie wiemy jednak kim jest ojciec chłopca, ponieważ Karolina Pajączkowska nigdy nie wypowiadała się na ten temat publicznie.

Karolina Pajączkowska – Facebook i Instagram

Karolina Pajączkowska doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach obecność w social mediach jest niezwykle ważna dla budowania popularności. Dlatego też stara się być aktywna w internecie. Jeśli chodzi o Facebook dziennikarka ma jedynie profil prywatny, na którym nie udostępnia postów publicznie. Znacznie bardziej aktywna jest za to na Instagramie. Jej konto @karolina_pajaczkowska obserwuje obecnie prawie 49 tysięcy osób. Często wstawia na nim własne fotografie, krótkie filmy z partnerem czy relacje z wyjazdów turystycznych. 

Karolina Pajączkowska – ciekawostki z życia

Rozstanie Karoliny Pajączkowskiej z Telewizją Polską zrodziło wiele kontrowersji. Z jednej strony dziennikarka zarzekała, że była to jej decyzja, wynikająca po prostu z zakończenia kontraktu jaki podpisała. Z drugiej jednak strony w sieci możemy znaleźć informację, że to Telewizyjna Agencja Informacyjna nie chciała z nią kontynuować współpracy. Jaka jest prawda? Na chwilę obecną trudno jest to ustalić.