WOJCIECH SZCZĘSNY podczas wywiadu pokazał jak traktuje PORADY ŻYWIENIOWE Lewandowskiej! Zobacz wideo, jak dzwoni do niej i z niej drwi!

Najlepszy polski piłkarz – Robert Lewandowski niejednokrotnie powtarzał, że jego świetna forma to również wynik odpowiedniej diety, którą przygotowuje mu żona Anna. Naoczny sukces Lewego skłonił innych piłkarzy reprezentacji do konsultowania swojego żywienia z Lewandowską. Rzekomo do nich miał należeć również Szczęsny, który nawiązał do tematu Anny w wywiadzie dla “Łączy nas piłka”. Sama zainteresowana może czuć się urażona…

 

 

Piłkarz z dziennikarzem “Wiśnią” rozmawia we włoskiej knajpce nad pizzą. Bramkarz zaczyna ironizować, że musi sprawdzić, czy może jeść oliwki. Symuluje, że czyta notatki od Lewandowskiej. Dziennikarz chcąc urozmaicać nieco nudny wywiad nakłania Wojtka, aby zadzwonił do Anny i zapytał się jej na żywo.

 

Szczęsny bezmyślnie wykonuje sugestię i wprawdzie uprzedza Annę, żeby nie przeklinała, bo jest nagrywana. Na pytanie o jedzenie, Lewandowska po krótkim namyśle stwierdza, że Szczęsny “na pewno” może jeść oliwki. Najwyraźniej Anna nie wiedziała, co się dzieje i mówiła coś bez sensu. Na początku rozmowy powiedziała tylko “Ty sobie ze mnie jaja robisz”.

 

 

Miało wyjść zabawnie, a wyszło trochę nieładnie ze strony Wojtka, tak żartować ze znajomej. Chyba wyczuł, że to trochę nietakt i szybko zakończył rozmowę.

 

Zobacz wideo, moment z Lewandowską jest od 3:58.

źródło: youtube.pl, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *