Zgromadzenie WYSTROJONYCH CELEBRYTEK na imprezie PARTY! Mamy DUŻO ZDJĘĆ, zobacz wystylizowane gwiazdy polskiego show biznesu!

W czwartek wieczorem odbyło się, to co celebrytki lubią najbardziej – impreza ze ścianką! Okazja była przednia, bo magazyn Party obchodzi 10 lecie istnienia, a przecież nie wypada na niej nie być czołowym gwiazdom naszego show biznesu.

 

Co do listy gości, to jakoś zabrakło tych największych nazwisk…miało się wrażenie, że są te co zawsze, których kariera głównie polega na “bywaniu” – Herbuś, Wieniawa…Andrzejewicz. No cóż może pracujący aktorzy, czy muzycy byli zajęci w środku tygodnia czymś innym…

 

Największą osobowością wydarzenia była Doda, która zapewne przyszła odebrać nagrodę za “gwiazdę dekady”. Zresztą Party rozdało kilka dziwnych nagród, czym uszczęśliwiło swoich gości.

 

Nie ma co ukrywać, że taka impreza to możliwość zaprezentowania swojego stylu, czy reklama kreacji, więc wystroiły się te nasze gwiazdy, jak tylko mogły. Większych stylizacyjnych wpadek chyba nie było, bawi nas tylko ta powaga przy pozowaniu. Zobaczcie sami :

źródło: Instagram

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *