Lanberry – kim jest wokalistka Małgorzata Uściłowska? Wiek, mąż, dzieci i wzrost

W naszym kraju nie brakuje uzdolnionych wokalistek, które rozpoczęły swoją działalność w internecie i szybko udało im się osiągnąć sukces. Jedną z takich osób jest Lanberry. To młoda, kreatywna oraz bardzo uzdolniona piosenkarka, która ma na koncie wiele hitów. Cieszy się również bardzo dużą popularnością. Wiele osób poszukuje informacji na temat jej życia prywatnego i kariery. My również postanowiliśmy je poznać. Zobacz, co udało nam się ustalić na temat Lanberry.

Lanberry – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia Małgorzaty Uściłowskiej

Prawdziwe imię i nazwisko Lanberry To Małgorzata Uściłowska. Kobieta urodziła się 12 lutego 1987 w Wyszkowie. Jest nie tylko piosenkarką ale również autorką tekstów i kompozytorką. Swoją działalność zaczęła od śpiewania coverów znanych utworów, które następnie publikowała w serwisie YouTube. Jednocześnie jest osobą, która zadbała o swoją edukację nie tylko muzyczną. Od dziecka uczyła się gry na fortepianie.Uczęszczała do I Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie, następnie przeprowadziła się do Warszawy, gdzie ukończyła studia lingwistyczne.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Lanberry (@lanberry)

Lanberry – kariera

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, to polska piosenkarka i autorka tekstów, która zasłynęła dzięki hitom takim jak “Podpalimy świat”, “Piątek” czy “Zagadka”. Lanberry zadebiutowała fonograficznie w 2015 roku singlem “Podpalimy świat”, który osiągnął status złotej płyty i znalazł się na liście AirPlay. Rok później wydała swój pierwszy album studyjny, po prostu nazwany “Lanberry”, który otrzymał nominacje do nagród Fryderyków i Eska Music Awards. Lanberry nie ograniczała się do jednego gatunku muzycznego, lecz eksperymentowała z popem, electro popem i muzyką elektroniczną. W 2018 roku ukazał się jej drugi album studyjny “miXtura”, który zawierał przeboje takie jak “Ostatni most”, “Heart of Gasoline” czy “Gotowi na wszystko”.

Ten ostatni utwór dotarł do pierwszego miejsca na liście AirPlay. Lanberry współpracowała także z innymi znanymi artystami, takimi jak Grzegorz Hyży, Sanah, Viki Gabor czy Kamil Bednarek. Lanberry jest również cenioną kompozytorką i autorką tekstów dla innych wykonawców, w tym m.in. dla Roksany Węgiel (“Anyone I Want to Be”, “Obiecuję”), Viki Gabor (“Superhero”, “Ramię w ramię”) czy Dawida Kwiatkowskiego (“Bez Ciebie”, “Proste”). W 2020 roku wydała swój trzeci album studyjny “Co gryzie panią L?” i zdobyła nagrodę jury w konkursie “Premier” na festiwalu w Opolu za utwór “Plan awaryjny”. W 2022 roku wydała swój czwarty album studyjny “Obecna” i została trenerką w programie TVP2 The Voice of Poland.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Lanberry (@lanberry)

Lanberry – rodzina

Lanberry jest osobą, która nie przepada za dzieleniem się szczegółami dotyczącymi swojego życia prywatnego. Dlatego też o jej rodzinie wiemy stosunkowo niewiele. Wiadomo natomiast, że jej bliscy są bardzo muzykalni i od zawsze w jej otoczeniu była muzyka. Jej ojciec oraz dziadek grali na różnych instrumentach, między innymi na gitarze czy skrzypcach. Udało nam się ustalić, że rodzicami Lanberry są pani Henryka i pan Roman Uściłowscy. Wokalistka ma również siostrę o imieniu Anna. Lanberry jest bardzo związana ze swoją rodziną i zawsze mogła liczyć na ich wsparcie.

Lanberry – stan cywilny

Wiele osób zastanawia się, czy serce pięknej i kreatywnej piosenkarki jest zajęte. Niestety, na to pytanie nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi. Lanberry, mimo bycia osobą publiczną dba o to, by chronić swoją prywatność. Nie porusza tematów związkowych w wywiadach oraz w mediach społecznościowych. Dlatego też nie wiemy, czy aktualnie jest z kimś związana.

Małgorzata Uściłowska – dzieci Lanberry

Jak możemy się domyślać, Lanberry, która jest osobą ceniącą swoją prywatność nie wypowiada się także na tematy związane z macierzyństwem uznając, że jest to jej prywatna sprawa. Dlatego też nie mamy stuprocentowej pewności, czy posiada dzieci. Wszystko wskazuje na to, że obecnie nie ma jeszcze własnych pociech i skupia się na rozwoju kariery zawodowej. Jednak brak na ten temat jakichkolwiek potwierdzonych informacji. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jej prywatność w tej kwestii.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Lanberry (@lanberry)

Lanberry – Facebook i Instagram

W obecnych czasach obecność w sieci pozwala wokalistkom na budowanie zasięgu oraz popularności. Nic więc dziwnego, że Laberry także wykorzystuje możliwości, które daje internet. Piosenkarka jest aktywna zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Na swoich kontach publikuje własne zdjęcia, informacje o nowych piosenkach oraz urywki życia codziennego. Chętnie komunikuje również aktualności za pomocą relacji i insta story. Na Facebooku jej profil obserwuje obecnie 28 tysięcy osób. O wiele lepiej radzi sobie na Instagramie. W aplikacji tej jej konto @lanberry obserwuje obecnie prawie 53 tysiące osób.

Lanberry – ciekawostki z życia

W jednym z wywiadów Lanberry przyznała się do tego, że zmagała się z zaburzeniami odżywiania, które stanowiły dla niej poważny problem. Za sobą ma również trudny związek, który był bardzo toksyczny. W wyjściu z wszystkich tych trudnych momentów bardzo pomogła jej terapia.