Arletta Śliwińska-Matczak – kim jest? Wiek, kariera i jej życiorys

Członkowie rodzin znanych osób często również budzą zainteresowanie widowni. Szczególnie, gdy popularnych jest więcej osób z rodziny. Z tego właśnie powodu wiele osób zastanawia się kim jest Arletta Śliwińska-Matczak. To mama jednego z najbardziej znanych raperów młodego pokolenia. Sama jednak pozostaje nieco w cieniu syna oraz męża. Mimo to postanowiliśmy znaleźć w sieci informacje na jej temat. Sprawdźmy co udało nam się ustalić.

Arletta Śliwińska-Matczak – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Arletta Śliwińska-Matczak to tajemnicza postać, która zdobyła popularność głównie dzięki swojemu związku z faktem iż jest matką znanego artysty. Nie ujawniła nigdy informacji dotyczących swojego miejsca i daty urodzenia. Jednak, jeśli założymy, że jest zbliżona wiekowo do swojego męża, można przypuszczać, że ma około 46 lat. Brak informacji na temat jej edukacji i wczesnych etapów kariery utrzymuje jej tajemniczość. Obecnie Arletta mieszka w małej miejscowości o nazwie Sława, jednak jest również silnie związana z Warszawą.
arlettamatczak

Arletta Śliwińska-Matczak – kariera

Arletta Śliwińska-Matczak, mimo że nie znamy szczegółów dotyczących jej kariery w młodszych latach, obecnie odnajduje się w roli przedsiębiorcy. We wspomnianej już miejscowości Sława prowadzi swoją własną szkołę językową o nazwie Centrum Edukacji. Fakt ten sugeruje, że Arletta doskonale włada językami i posiada być może wykształcenie pedagogiczne. Jej zaangażowanie w edukację może być odzwierciedleniem jej pasji do nauki oraz chęci przekazywania wiedzy innym.

Arletta Śliwińska-Matczak – rodzina

Arletta Śliwińska-Matczak jest osobą, która skrupulatnie chroni swoją prywatność i niechętnie udziela się w mediach. Ze względu na to, nie posiadamy żadnych informacji dotyczących jej bliskich. Nie wiadomo, kim są jej rodzice, ani czy ma rodzeństwo. Arletta skupia się na utrzymaniu poufności w kwestiach związanych z jej życiem rodzinny. Choć jest znana publicznie jako matka rapera Maty, szczegóły dotyczące jej własnej rodziny pozostawia dla siebie.

Arletta Śliwińska-Matczak – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Arletta Śliwińska-Matczak jest mężatką, a jej mężem jest profesor Marcin Matczak. Profesor Matczak to ceniony prawnik i wykładowca nauk społecznych, który zdobył również popularność w sferze politycznej dzięki swoim ostrym opiniom i krytyce obecnych władz. Ze względu na ich preferencję zachowania prywatności, szczegóły dotyczące ich życia małżeńskiego są ograniczone. Arletta i Marcin tworzą zgraną parę, która stawia na rozwój swoich indywidualnych karier i wspólną drogę życiową.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Arletta Matczak (@arlettamatczak)

Arletta Śliwińska-Matczak – dzieci

Arletta Śliwińska-Matczak jest matką Michała Matczaka, znanego również jako Mata – rapera o ugruntowanej pozycji na scenie muzycznej. Micha  przyszedł na świat 14 lipca 2000 roku. Arletta i jej mąż, profesor Marcin Matczak, nie doczekali się więcej dzieci, dlatego Mata pozostaje jedynym potomkiem pary. Arletta odgrywa ważną rolę w życiu swojego syna, wspierając go w jego karierze muzycznej.

Arletta Śliwińska-Matczak – Facebook i Instagram

Arletta Śliwińska-Matczak jest aktywna w mediach społecznościowych, choć jej działania mają głównie prywatny charakter. Prowadzi własne konto na Instagramie, na którym opublikowała już ponad 10 tysięcy fotografii. Na większości z nich można zobaczyć Arlettę samą lub wspólnie z mężem, podróże oraz scenki z jej codziennego życia. Choć konto to nie cieszy się dużą popularnością, ponieważ obserwuje je nieco ponad 7 tysięcy osób Arletta wykorzystuje social media jako swoją osobistą przestrzeń do dzielenia się momentami ze swojego życia.

Arletta Śliwińska-Matczak – ciekawostki z życia

Pseudonim “MATA” dla syna Arletty Śliwińskiej-Matczak został wymyślony przez jej małżonka, który wspierał go w rozwoju kariery muzycznej. Jednak sama Arletta miała obawy, że ten pseudonim może być podstawą do obraźliwych komentarzy, ze względu na podobieństwo do słowa “Szmata”. Paradoksalnie, utwór o tytule “Szmata” stał się jednym z największych hitów jej syna.