Maja Hyży – kim jest była żona Grzegorza Hyżego i ile ma lat? Czy mają dzieci?

W naszym kraju nie brakuje uzdolnionych wokalistek, które mimo niewątpliwego talentu nie osiągnęły spektakularnego sukcesu. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Maja Hyży, która mimo swoich starań wciąż pozostaje w cieniu swojego byłego męża. Mimo to, kobieta ma wielu fanów, którzy interesują się nie tylko jej karierą ale również życiem prywatnym. Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić co wiadomo na jej temat.

Maja Hyży – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Maja Hyży urodziła się 3 grudnia 1989 roku w Kołobrzegu. Jej panieńskie nazwisko to Krygier. Jako dziewczynka prowadziła bardzo aktywny tryb życia, chętnie uprawiała sport. Miała jednak poważny problem z biodrami, który został zdiagnozowany gdy miała 12 lat. Zaczęło się od bólu nogi, po pewnym czasie okazało się, że grozi jej nawet wózek inwalidzki. Przez ponad rok musiała leżeć z gipsowymi szynami, które miały na celu przywrócenie jej prawidłowego funkcjonowania stawów biodrowych i nóg.

Zmagała się z ogromnym bólem, była długotrwale rehabilitowana. Na szczęście, udało jej się uzyskać sprawność. Ze względu na problemy zdrowotne uczyła się w domu, mając indywidualny tok nauczania. Odbyła również szkolenie z emisji głosu. Zapisała się bowiem do Studia Wokalnego przy Klubie Garnizonowym. Nie udało nam się ustalić informacji na temat wzrostu piosenkarki.

Maja Hyży – kariera

Kariera Mai Hyży zaczęła się od udziału w programie telewizyjnym X-Factor, do którego zgłosiła się razem ze swoim obecnie już byłym mężem Grzegorzem. Miało to miejsce w 2013 roku. Maja dotarła do odcinków półfinałowych. Po występie w programie nagrała dwa utwory “Zgadnij” oraz “Bluza”. Nie obiły się none jednak szerokim echem w branży muzycznej. W 2015 roku wydała swój pierwszy album zatytułowany “W chmurach”.

Brała udział w koncercie Superpremier na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Kolejnym ważnym etapem jej kariery był udział w eliminacjach do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji, wykonując piosenkę Błysk/Skin. Nie udało jej się jednak reprezentować naszego kraju. Obecnie Maja Hyży realizuje się bardziej jako inflencerka niż piosenkarka.

Maja Hyży – rodzina

Jeśl chodzi o rodzinę Mai Hyży informacje na jej temat są dość skąpe. Egzotyczna uroda kobiety sprawia, że część internautów zastanawiała się czy posiada ona zagraniczne korzenie. Sama wokalistka zaprzecza temu jednak. W jednym z wywiadów wspomniała za to, że zarówno jej dziadkowie ze strony matki, jak i ojca związani byli z muzyką.

Dziadkowie mieli między innymi występować w chórze. Od małego miała więc styczność z muzyką. O rodzicach Mai Hyży nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo za to, że posiada siostrę Kaję, z którą jest bardzo zżyta. Kobiety często publikują wspólne zdjęcia na portalach społecznościowych i nie szczędzą sobie ciepłych słów.

Maja Hyży – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Życie prywatne Mai Hyży nie zawsze było usłane różami. Jej pierwszym mężem jest znany wokalista Grzegorz Hyży, z którym zgłosiła się do programu X Factor. Para rozstała się krótko po jego zakończeniu. Do rozwodu doszło w lipcu 2013 roku. Jej małżeństwo z piosenkarzem trwało jedynie dwa lata. Następnie Maja Hyży przez pewien czas pozostawała w nieformalnym związku z Mateuszem Wesołowskim. Ta relacja też nie przetrwała jednak próby czasu. Od 2020 roku związana jest z Konradem Kozakiem, który jest ojcem dwójki jej młodszych dzieci.

Maja Hyży – dzieci

Rodzicielstwo odgrywa ogromną rolę w życiu Mai Hyży. Kobieta jest matką czwórki dzieci. Jest matką bliźniąt – Wiktora oraz Alexandra. Ich ojcem jest pierwszy mąż kobiety, czyli Grzegorz Hyży. Chłopcy urodzili się 28 roku 2012 roku. Maja Hyży posiada także dwie córki – Antoninę (ur. 10 lipca 2020) oraz Zofię (która przyszła na świat 7 lipca 2022). Ojcem dziewczynek jest jej obecny partner czyli Konrad Kozak. Maja Hyzy nie ukrywa informacji o swoich dzieciach – często pojawiają się one np. na jej kontach na portalach społecznościowych.

Maja Hyży- Facebook i Instagram

Maja Hyży należy do grona wokalistek, które doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważna w dzisiejszych czasach jest obecność w social mediach. Dlatego też wykorzystuje możliwości, które daje jej internet. Jest aktywna zarówno na Facebooku, choć tu jej konto obserwuje jedynie 27 tysięcy osób, jak i na Instagramie. Maja Hyży zgromadziła na swoim oficjalnym profilu @majahyzy aż 200 tysięcy followersów, co pozwala jej podejmować współprace jako influencerka. Wokalistka jest bardzo aktywna – często nie tylko publikuje nowe zdjęcia czy rolki, ale również nagrywa relacje na żywo.

Maja Hyży – ciekawostki z życia

Muzyka od zawsze miała dla Mai Hyży ogromne znaczenie. Często wypowiada się na ten temat i nie ukrywa, swoich inspiracji muzycznych. Jest osobą, która bardzo ceni sobie twórczość Elli Eyre, Johna Legenda, Katarzyny Nosowskiej oraz zespołów: Coldplay, Mikromusic i Sistars. Jednak jej największą idolką jest Alicja Keys. Amerykańska piosenkarka śpiewająca utwory R&B inspiruje Maję i stanowi dla niej wzór do naśladowania.