Kajra (Magdalena Kajrowicz) – kim jest żona Sławomira? Ile ma lat i czy mają dzieci?

Magdalena Kajrowicz to jedna z charyzmatycznych postaci na scenie polskiego show biznesu, która stała się rozpoznawalna w szczególności przez swoje małżeństwo. Nie da się jednak odmówić jej urody, energii oraz talentu. Z tego właśnie powodu Kajra, bo taki obrała przydomek, cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. Wiele osób jest ciekawych jak wygląda jej kariera zawodowa oraz życie prywatne. Dlatego też postanowiliśmy to sprawdzić. O Kajrze w sieci można znaleźć sporo informacji. Zadbaliśmy o to, by najważniejsze z nich zebrać w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Kajra – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Magdalena Kajrowicz-Zapała urodziła się 27 kwietnia 1984 roku w Wałbrzychu. Studiowała na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Już w czasie studiów grała w produkcjach w reżyserii Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego. Wielu internautów zastanawia się nad wzrostem Magdaleny Kajrowicz widząc, że kobieta bardzo często występuje na scenie w niebotycznie wysokich obcasach. Rzeczywiście, może sobie na to pozwolić, ponieważ ma zaledwie 164 centymetry wzrostu.

Kajra – kariera

Kajra to nie tylko żona Sławomira, znanego z hitu “Miłość w Zakopanem”, ale także utalentowana aktorka i piosenkarka. Wystąpiła w kilku filmach i serialach, m.in. “Czas honoru”, “Prawo Agaty” czy “Komisarz Alex”. Poznała swojego męża w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracowała jako kelnerka.

Od 2015 roku tworzą razem zespół Trzymamy się Zapały, który odnosi sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Ich piosenki, takie jak “Megiera” czy “Ni mom hektara”, cieszą się dużą popularnością wśród fanów disco polo. Kajra jest także prezenterką telewizyjną i współprowadziła programy “Big Music Quiz” i “Tak to leciało!”. W 2021 roku wzięła udział w programie “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” i zajęła drugie miejsce.

Kajra – rodzina

Jeśli chodzi o rodzinę Magdaleny Kajrowicz wiemy stosunkowo niewiele. Niemniej jednak w sieci można znaleźć kilka informacji na ten temat. Magdalena Kajrowicz wychowała się w rodzinie pełnej ciepła i miłości. Posiada brata, z którym jest bardzo związana. Mężczyzna nie jest jednak osobą publiczną.

Jej tata przez całe życie zmagał się z ciężką chorobą, przez co jej mama była odpowiedzialna nie tylko za wychowanie dzieci, dom i ogród, ale również za utrzymanie rodziny. Pracowała ciężko jako pielęgniarka, jednocześnie starając się zapewnić dzieciom wszystko czego potrzebują.

Kajra – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Związek Magdalena Kajrowicz jest jednym z tematów, który najbardziej rozgrzewa internet. Nie jest to jednak związane z burzliwymi rozstaniami czy skandalami. Wprost przeciwnie. Kajra i jej mąż tworzą zgodną i szczęśliwą relację już od wielu lat. Mężem Magdaleny Kajrowicz jest Sławomir Zapała – znany z hitu “Miłość w Zakopanem” twórca muzyki disco polo.

Para pobrała się w 2011 roku a następnie wyjechała na magiczną podróż poślubną do Tajlandii. Kajra i Sławomir nie tylko prowadzą razem zgodne życie małżeńskie ale również uzupełniają się zawodowo. Magdalena Kajrowicz występuje w chórkach Sławomira i towarzyszy mu podczas tras koncertowych. Para miała również wspólne wystąpienia w programach telewizyjnych.

Kajra – dzieci

Wiele osób, które dowiadują się o związku Kajry i Sławomira zastanawia się, czy para posiada dzieci. Odpowiedź na to pytanie brzmi: owszem. Małżeństwo posiada jednego syna – Kordiana. Chłopiec przyszedł na świat 9 września 2016 roku. Jedynak jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców. Kajra i Sławomir chętnie zabierają go ze sobą na koncerty i wyjazdy związane ze swoją pracą.

Dzięki temu rodzina jest praktycznie nierozłączna i może cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Co ciekawe, w 2021 roku internet obiegła wieść, że Kajra ponownie jest w ciąży co było spowodowane kilkoma dość intrygującymi zdjęciami, które pojawiły się w sieci. Tymczasem okazało się, że fotografie te są częścią projektu a Magdalena Kajrowicz pozostaje matką jednego dziecka.

Kajra – Facebook i Instagram

Kajra jest jedną z tych osób, które chętnie dzielą się swoim życiem i nie unika obecności w internecie. Faktem jest, że wciąż, mimo dużej rozpoznawalności nie zbudowała ogromnych zasięgów w sieci. Niemniej jednak jest aktywna, zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. W przypadku Facebooka nie prowadzi strony fanowskiej, lecz profil prywatny.

Mimo to, posty które dodaje są publicznie widoczne. Sprawia to, że jej konto obserwuje obecnie 16,6 tysiąca osób. Znacznie lepiej radzi sobie na Instagramie. W aplikacji tej, jej konto jest obserwowane przez 118 tysięcy osób. Znajdziemy ją pod odnośnikiem @superkajra.

Kajra – ciekawostki z życia

Magdalena Kajrowicz jest kobietą zmienną. Na początku jej występów ze Sławomirem mogliśmy poznać ją jako naturalną dziewczynę unikając nadmiaru makijażu. Nosiła wówczas stonowany kolor włosów i delikatnie podkreślała swoją urodę. Z czasem jednak przefarbowała swoje włosy na jasny blond i zaczęła eksperymentować z mocniejszym makijażem. Nie da się jednak ukryć, że zarówno w jednej, jak i drugiej wersji wygląda doskonale.