Magda Gessler KOCHA się na basenie! ZDJĘCIA.

Magda Gessler chętnie zdradza jakie potrawy należy jeść aby lepiej przeżywać miłosne uniesienia, dziś Magda postanowiła podzielić się przepisami na lepszą potencję. Mamy też gorące zdjęcia gwiazdy TVN z basenu.

Najsłynniejsza polska restauratorka powiedziała, co powinnismy jeść aby seks był bardziej udany, nie bez powodu Gessler prowadzi program „Sexy Kuchnia”.

Gessler za najbardziej pobudzające afrodyzjaki uznaje cynamon, imbir,tymianek i oregano. Poza tym podała przepis dla kochanków :

„Proponuję caslerea, czyli szynkę w sosie z lubczyku. To danie nastroi wszystkich do pysznej miłości oraz da siłę i potencję na wieczór. Seks najlepiej smakuje, kiedy je się ryby oraz zielone rzeczy. Gorzej, kiedy jemy mięso, choć biały drób nie powinien zaszkodzić”

Restauratorka zaznacza, że przed stosunkiem nie powinno się przejadać bo mężczyzna stanie się ociężały a nie o to przecież chodzi. Magda Gessler swoich partnerów oczarowała makaronem i pizzą.

Poniżej gorące zdjęcia Gessler z jej partnerem Waldemarem Kozerawskim. Jak przynaje Magda najszczęśliwsza jest po uprawianiu miłości i uwielbia przebywać nago ze swoim ukochanym w wodzie. Bardzo go kocha.

[KLIKNIJ w obrazek aby powiększyć]

Zdjęcia pochodzą z wakacji Gessler w Meksyku.

Jeden komentarz

  1. […] Najbardziej znana polska restauratorka Magda Gessler nie tylko wie jak pysznie gotować i zarządzać biznesem tak, by było smacznie i z zyskiem. Prowadząca „Kuchenne Rewolucje” zdradziła, co jeść aby pobudzić partnera, ile – by nie był ociężały a także jakimi potrawami podbiła podniebienia swoich kochanków. Gwiazda została także przyłapana na basenowych igraszkach…czytaj dalej>> […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *