2 października 2023

Magda Gessler KOCHA się na basenie! ZDJĘCIA.

Magda Gessler chętnie zdradza jakie potrawy należy jeść aby lepiej przeżywać miłosne uniesienia, dziś Magda postanowiła podzielić się przepisami na lepszą potencję. Mamy też gorące zdjęcia gwiazdy TVN z basenu.

Najsłynniejsza polska restauratorka powiedziała, co powinnismy jeść aby seks był bardziej udany, nie bez powodu Gessler prowadzi program „Sexy Kuchnia”.

Gessler za najbardziej pobudzające afrodyzjaki uznaje cynamon, imbir,tymianek i oregano. Poza tym podała przepis dla kochanków :

„Proponuję caslerea, czyli szynkę w sosie z lubczyku. To danie nastroi wszystkich do pysznej miłości oraz da siłę i potencję na wieczór. Seks najlepiej smakuje, kiedy je się ryby oraz zielone rzeczy. Gorzej, kiedy jemy mięso, choć biały drób nie powinien zaszkodzić”

Restauratorka zaznacza, że przed stosunkiem nie powinno się przejadać bo mężczyzna stanie się ociężały a nie o to przecież chodzi. Magda Gessler swoich partnerów oczarowała makaronem i pizzą.

Poniżej gorące zdjęcia Gessler z jej partnerem Waldemarem Kozerawskim. Jak przynaje Magda najszczęśliwsza jest po uprawianiu miłości i uwielbia przebywać nago ze swoim ukochanym w wodzie. Bardzo go kocha.

[KLIKNIJ w obrazek aby powiększyć]

Zdjęcia pochodzą z wakacji Gessler w Meksyku.

One thought on “Magda Gessler KOCHA się na basenie! ZDJĘCIA.

Dodaj komentarz