Maciej Stuhr bojkotuje “Wiktory”. Siejecie nienawiść!

“Wiktory” to wyróżnienia dla osobowości telewizyjnych. Nagrody przyznawane były od 1985 roku, jednak ostatnia edycja miała miejsce w 2015 roku. Teraz konkurs został wznowiony.

Wśród osób nominowanych do nagrody “Wiktora” jest Maciej Stuhr. Nominowany jest w kategorii Aktor Roku obok Marcina Dorocińskiego, Tomasza Włosok, Tomasza Ziętek i Artura Żmijewskiego. Jednak Stuhr postanowił zbojkotować tę imprezę.

 

https://www.facebook.com/MaciekStuhr

 

Gala “Wiktorów” odbędzie się 31 marca 2022 roku o godzinie 20.10. Całość będzie transmitowana przez TVP1. I właśnie kwestia stacji telewizyjnej jest dla aktora nie do przejścia.

Co prawda sam Maciej Stuhr pozwalał sobie na hejterskie zachowania [zobacz tutaj]. Uważa jednak, że to Telewizja Polska sieje nienawiść.

Aktor zamieścił obszerny wpis, w którym wyjaśnia swoje stanowisko. Nawiązał tutaj do tego, że na gali ma wystąpić Sting.

 

Fajnie byłoby posłuchać Stinga na żywo.

– napisał.

 

Dalej dodał, że jak na razie nie dostał oficjalnej informacji o nominacji do nagrody, ani też zaproszenia. Mimo to:

…nawet gdybym zaproszenie dostał i nawet gdyby mój ukochany Sting śpiewał by mi przez godzinę prosto do ucha, to nie mógłbym z czystym sumieniem pojawić się na imprezce stacji, która sieje nienawiść, dzieli społeczeństwo, okłamuje każdego dnia miliony ludzi, stwarza i piętnuje rzekomych wrogów publicznych, niszczy pluralizm i wolność słowa!

 

Pod wpisem aktora, jego fani popierali tę decyzję oraz stanowisko. Tymczasem na twitterze, cała sytuacja stała się tematem kpin i żartów. Zwracano także uwagę, że to Maciej Stuhr sieje nienawiść.

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek narzeka na drożyznę. “Żałosna jesteś” – komentuje fanka.

 

Maciej Stuhr jest specjalistą od siania nienawiści. Wystarczy przypomnieć sobie, co mówił o Polakach po premierze “Pokłosia”, na gali rozdania Orłów, podczas ataku imigrantami na naszą granicę…

 

 

Stuhra nie zaproszono na Wiktory ale on i tak nie przyjdzie.
Z tej okazji napisał do Stinga po polsku.
To ja napiszę tu do Stinga.
“Drogi Stingu. Stuhr to świnia. Powielał fejki Łukaszenki, psa Putina, gdy Rosja z Białorusią hybrydowo zaatakowały Polskę.
Nie słuchaj tego idioty.”

 

 

Młody Stuhr nie pojawi się na gali rozdania Wiktorów . Bo TVP jest złe.

I bardzo dobrze . Miejsce chamów jest w TVNie że starym pedofilem , kudłatą kucharką i z grubą Wellman na czele 😎💪

 

https://twitter.com/JanoPiS4/status/1507282971606274048

 

Jak widać, zdania na temat postawy Macieja Stuhra są mocno podzielone…

 

 

https://www.facebook.com/MaciekStuhr/posts/533254414823047

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.