Maciej Stuhr nie do poznania! Fani myśleli, że pomylili profil!

Jako aktor Maciej Stuhr przyzwyczaił swoich wielbicieli do tego, że wciela się w różne role i tym samym zmienia swój wizerunek.

Teraz jednak przecierali oczy ze zdumienia i sądzili, że pomylili profile na instagramie. Pojawiały się też głosy, że Maciej Stuhr zamieścił zdjęcie koleżanki po fachu.

Co takiego było na zdjęciu?

 

https://www.instagram.com/maciej_stuhr/

 

Otóż Stuhr  tym razem pokazał się jako kobieta i to kobieta szczególna. Jest to bowiem postać, rola do spektaklu “(A)pollonia” w Nowym Teatrze.

 

“Ifigenia, Alkestis, Apolonia to trzy ofiary z ludzkiego życia, ofiary losu, przeznaczenia, wojen, ofiary przymusowe i dobrowolne. Składane w czasach mitycznych, kiedy bogowie mieszali się jeszcze do ludzkich spraw i w XX wieku, kiedy było już za późno na jakiekolwiek boskie interwencje, a los ofiar utracił literacki charakter tragedii i stał się tematem dotkliwego reportażu.”

– czytamy w opisie spektaklu.

 

Maciej Stuhr napisał, że: “(A)pollonia” to “Powrót do jednego z najważniejszych spektakli w moim życiu”. Tymczasem fani aktora patrzyli tylko na jego wygląd i uznali, że wygląda jak znana aktorka:

A ja myślałam że to p. Dorota Stalińska

 

O matko. Dorota Stalińska

 

Jak mloda Dorota Stalinska

 

Też tak sądzicie?

 

>>>Rutkowski dotrzymał słowa. W odpowiedzi, zalała go fala okropnych komentarzy!

 

https://www.instagram.com/maciej_stuhr/

 

https://www.instagram.com/p/CmCdFkWqZqz/