Maciej Orłoś o “Wiktorach”. “Nie łżyj” komentuje internauta.

Reaktywowana przez TVP nagroda “Wiktorów” wzbudziła wiele kontrowersji.

Najpierw na gali miał wystąpić Sting. Później jednak – być może na skutek napływających z Polski informacji – gwiazdor zrezygnował z udziału. Galę “Wiktorów” zbojkotował też Maciej Stuhr, choć… nie został na nią zaproszony [czytaj tutaj].

 

Impreza jednak się odbyła i wśród nagrodzonych znaleźli się między innymi: Marcin Dorociński w kategorii aktor roku, Maria Dębska jako aktorka roku, za najlepszą artystkę uznano Sanah, a nagrodę publiczności otrzymała Ida Nowakowska.

 

Do samej idei nagród odniósł się Maciej Orłoś. Dziennikarz aż przez 25 lat pracował w Telewizji Polskiej, a obecnie związany jest z Radiem Nowy Świat.

 

https://twitter.com/MaciekOrlos/

 

Dostawało się kiedyś Wiktory za działalność w tv:) Na dzisiejszą galę Wiktorów nie dostałem zaproszenia, ale nawet gdybym dostał,to bym nie poszedł, gdyż byłoby to legitymizowanie tej dziadowskiej propagandy uprawianej przez TVP od kilku lat.Niestety,Wiktory teraz nie mają sensu.

– stwierdził.

 

Jednak internauci go wyśmiali. Przypomnieli, że przecież sam Orłoś przez wiele lat pracował w TVP i wtedy również telewizja siała propagandę:

 

Ty uczestniczyłeś w poprzedniej propagandzie.Więc nie łżyj.Teraz nikt cię nie zaprosił bo na to nie zasługujesz.

 

Za pana czasów było takie samo dziadostwo, tylko pan tego nie widział bo był w środku. Uśmiechnięty i zadowolony.

 

Chłopie, daj se spokój! Bojkotujesz pan imprezę na którą nie został pan zaproszony. Solidaryzując się z panem, postanawiam, że bojkotuję kolację z Elżbietą II, na którą nie zostałem zaproszony.

 

Tak Wiktory miały sens jak pan dostawał, teraz już nie mają sensu.

 

Maciej Orłoś nie komentował tych wpisów. Być może dlatego, że sporo w nich racji 🙂