Joanna Najfeld – kim jest żona Wojciecha Cejrowskiego? Wiek, dzieci i mąż

W naszym kraju nie brakuje osób o zdecydowanych poglądach, których nie boją się wyrażać. Dotyczy to zarówno osób o poglądach lewicowych, jak i tych, którzy stoją po stronie tradycji i wartości katolickich. Jedną z takich postaci jest Joanna Najfeld. To publicystka i dziennikarka, o której niejednokrotnie było głośno w mediach. Kim jednak jest? Co o niej wiemy? Chcąc odpowiedzieć na te pytania, przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz wszystkie ważne informacje na temat Joanny Najfeld.

Joanna Najfeld – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Publicystka i aktywistka Joanna Najfeld jest jedną z najbardziej tajemniczych osób w polskich mediach. Znalezienie jakichkolwiek informacji na jej temat jest naprawdę trudne. Udało nam się ustalić, że jest Polką z pochodzenia oraz, że urodziła się w 1982 roku. Dokładna data oraz miejsce urodzenia nie są jednak znane publicznie. Obecnie Joanna Najfeld wraz ze swoim mężem od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych prowadząc spokojne życie w Fort Worth, w Teksasie. Para często czasowo zmienia miejsce pobytu, ponieważ małżonek Joanny Najfeld posiada posiadłości również w innych krajach.

Joanna Najfeld – kariera

Joanna Najfeld z wykształcenia jest anglistką. Swoją karierę związała jednak z dziennikarstwem i publicystyką w katolickich, konserwatywnych mediach. Związana jest ze ze środowiskiem czasopisma Fronda. Pełniła również funkcję poznańskiego oddziału stowarzyszenia KoLiber. Była współorganizatorką warszawskiego Marszu dla Życia i Rodziny w 2006. Jest także współautorką książki “Agata. Anatomia manipulacji”, którą napisała wspólnie z innym konserwatywnym dziennikarzem – Tomaszem Terlikowskim. Książka dotyczyła sprawy aborcji dokonanej przez 14 latkę z Libanu. Najbardziej znana jest jednak z akcji przeciwko czasopismu “Machina”, które to zmieściło na okładce twarz piosenkarki Madonny wklejoną do welonu Matki Boskiej Częstochowskiej. Jej akcja bojkotująca to czasopismo odniosło sukces, ponieważ wielu reklamodawców zrezygnowało z publikowania w nim swoich reklam. Często i głośno występowała w obronie katolickiej moralności, tradycji i instytucji Kościoła katolickiego

Joanna Najfeld – rodzina

Joanna Najfeld to osoba bardzo tajemnicza, która nie lubi opowiadać o swoim pochodzeniu czy przeszłości. Dlatego też na temat jej rodziny nie możemy znaleźć żadnych informacji. Nie wiadomo kim byli jej rodzice ani czy posiada rodzeństwo. Publicystka jest osobą, której zależy na tym, by ewentualne informacje na jej temat dotyczyły jedynie jej działalności – napisanych artykułów, książek czy akcji, w których brała udział.

Joanna Najfeld – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Na temat wcześniejszych związków Joanny Najfeld wiadomo niewiele, ponieważ publicystka dokłada wszelkich starań by chronić swoją prywatność. Niemniej jednak związała się z bardzo znaną i kontrowersyjną postacią – dziennikarzem i podróżnikiem, Wojciechem Cejrowskim. Stąd też wiemy, że obecnie jest szczęśliwą mężatką.
Wojciech Cejrowski to były mąż Beaty Pawlikowskiej, jednak małżeństwo to zostało uznane za nieważne. W związku z tym para mogła pobrać się w 2010 roku w mieście Pelplin w województwie pomorskim. Co ciekawe, nie był to jedyny ślub tej pary. Do ponownych zaślubin doszło w 2011 roku w Teksasie. Parę dzieli spora różnica wieku wynosząca prawie 20 lat. Mimo to ich związek trwa już kilkanaście lat i nic nie wskazuje na to, by miał się zakończyć.

Joanna Najfeld – dzieci

Publicystka i aktywistka niechętnie dzieli się publicznie swoim prywatnym życiem, dlatego też aby znaleźć informacje dotyczące tego, czy posiada dzieci trzeba poświęcić sporo czasu. Niemniej jednak udało nam się ustalić, że Joanna Najfeld oraz jej mąż Wojciech Cejrowski nie posiadają wspólnych dzieci. Biorąc pod uwagę jej katolickie poglądy oraz przestrzeganie tradycyjnych wartości możemy także założyć, że aktywistka nie posiada dzieci z wcześniejszych związków. Niemniej jednak nie jest to potwierdzona informacja, ponieważ w sieci brak jest jakichkolwiek wiadomości na ten temat.

Joanna Najfeld – Facebook i Instagram

Joanna Najfeld jest osobą, która bardzo mocno dba o swoją prywatność i nie zależy jej na tym, by być na ustach wszystkich. Nic więc dziwnego, że nie posiada swoich kont na Instagramie czy Facebooku. W odróżnieniu od swojego męża nie potrzebuje kontaktu z publicznością czy czytelnikami, dlatego też próżno jest szukać jej obecności w sieci.

Joanna Najfeld – ciekawostki z życia

Radykalne, konserwatywne poglądy Joanny Najfeld sprawiają, że często nie boi się ona używać mocnych słów, co niejednokrotnie stało się dla niej przyczyną problemów. Przykładowo w lutym 2009 Joanna Najfeld została oskarżona przez Wandę Nowicką o pomówienie na antenie TVN24 o to, że Nowicka „znajduje się na liście płac przemysłu providerów aborcji i antykoncepcji”. Proces przebiegał za zamkniętymi drzwiami a rozprawy były kilkakrotnie przesuwane. Niemniej jednak Joanna Najfeld została uniewinniona od zarzutu zniesławienia. Przebieg procesu i uzasadnienie wyroku, na wniosek Wandy Nowickiej, pozostają tajne.