Lea Oleksiak – życie prywatne znanej aktorki. Poznajmy jej rodzinę, męża i dzieci

Nie da się ukryć, że w naszym kraju nie brakuje charakterystycznych oraz zapadających w pamięć aktorek. Jedną z nich jest bez wątpienia Lea Oleksiak. Przepiękna i charyzmatyczna blondynka potrafi zaskoczyć oraz skupić na sobie uwagę widzów. Nic więc dziwnego, że wiele osób poszukuje informacji na jej temat. Internauci zainteresowani są zarówno jej karierą zawodową, jak i życiem prywatnym. Wiedząc o tym przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat Lei Oleksiak. Zapraszamy do lektury. 

Lea Oleksiak – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Prawdziwe imię jakie nadali znanej aktorki jej rodzice to Anna. Kobieta postanowiła je jednak zmienić jako dwudziestolatka. Imię to wydawało się jej zbyt tradycyjne i za mało oryginalne. Aktorka urodziła się 29 kwietnia 1980 roku w Rakowcu, małej wiosce położonej niedaleko  Kwidzyna Lea Oleksiak jest jedną z tych osób, które starają się chronić swoją prywatność i wywiadach skupia się przede wszystkim na swojej karierze zawodowej dlatego też niewiele wiemy o jej dzieciństwie. Wiemy jednak, że ukończyła studium kulturalne w Ciechanowie, po którym przez pewien czas pełniła rolę instruktora teatralnego. Praca ta jednak nie spełniła wszystkich jej oczekiwań dlatego też niedługo później zdecydowała się na wyjazd za granicę. Mieszkała w Anglii, Holandii i Niemczech gdzie imała się różnych zajęć niezwiązanych z aktorstwem. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Lea Oleksiak (@leaoleksiak)

Lea Oleksiak – kariera

W pewnym momencie bliska Lei Oleksiak osoba (nie zdradza, kim była) otrzymała pracę w Indiach. Również Lea Oleksiak zdecydowała się na wyjazd do tego kraju. Od swoich znajomych miała namiary na kilku agentów, którzy poszukują aktorów w Bollywood. Jak możemy się domyślać, udało jej się otrzymać kilka ról – początkowo jako statystka. Otrzymała jednak również kilka ról epizodycznych, w tym rolę bokserki w dość znanym filmie “Mary Kom”. Nie ukrywa jednak, że praca w Bollywood była dla niej trudna – plany zdjęciowe trwały od świtu do zmierzchu, co więcej, hindusi nie przykładają wagi do punktualności, co było dla niej bardzo uciążliwe. Dlatego też zdecydowała się na powrót do Polski w 2014 roku. Od razu wzięła udział w castingu do serialu “Na sygnale” gdzie udało jej się zdobyć rolę Anny. Występowała także w serialu “Malanowski i Partnerzy” jako Edyta Granowska, w produkcji “Ukryta Prawda” czy popularnym serialu “Na dobre i na złe”. W swojej karierze ma także występy na wielkim ekranie gdzie zagrała w filmie “Wyzwolenie”. Widzieliśmy ją również w “Ojcu Mateuszu” czy serialu “Lombard. Życie pod zastaw”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Lea Oleksiak (@leaoleksiak)

Lea Oleksiak – rodzina

Lea Oleksiak jest osobą, która niezbyt chętnie mówi o swoim życiu prywatnym i w wywiadach skupia się przede wszystkim na sobie oraz swojej karierze zawodowej. Nieczęsto mówi o bliskich wiedząc, że zachowując ich prywatność zapewnia im spokój. Mimo to, w jednym z wywiadów wspomniała, że jej tata był nauczycielem zaś mama technikiem chemikiem. Mama aktorki także związała się ze szkolnictwem. Nie wiemy czy ma rodzeństwo – w sieci brakuje informacji na ten temat.

Lea Oleksiak – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem? 

Związki i relacje znanych aktorek często budzą zainteresowanie publiczności, dlatego też nie dziwi fakt, że wiele osób poszukuje informacji na temat tego, czy Lea Oleksiak jest z kimś związana. Niestety, znalezienie odpowiedzi na to pytanie jest praktycznie niemożliwe. Lea Oleksiak stawia wyraźną granicę pomiędzy swoim życiem prywatnym a zawodowym i praktycznie w ogóle nie porusza tematu swojego życia uczuciowego. Nie wiemy więc nic nie tylko o tym, czy obecnie jest z kimś związana, ale również o jej wcześniejszych relacjach. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Lea Oleksiak (@leaoleksiak)

Lea Oleksiak – dzieci 

Bardzo podobnie sytuacja wygląda w przypadku macierzyństwa Lei Oleksiak. Kobieta nie wypowiada się na temat macierzyństwa. Nie wiemy więc, czy posiada dzieci, choć brak obecności jakichkolwiek maluchów w social mediach aktorki pozwala nam stwierdzić, że raczej nie posiada własnych pociech. Warto jednak zaznaczyć, że nie są to żadne oficjalne informacje a jedynie przypuszczenia na ten temat. Nie wiadomo również czy Lea Oleksiak planuje macierzyństwo w przyszłości.

Lea Oleksiak – Facebook i Instagram

W dzisiejszych czasach wiele aktorek wykorzystuje social media do budowania swojej popularności oraz rozwoju kariery. Nie inaczej jest w przypadku Lei Oleksiak, która doskonale wie, że sieć może jej pomóc. Aktorka jest aktywna jedynie na portalu Instagram. Na Facebooku nie posiada własnego publicznego konta. Skupiła się na drugiej platformie gdzie jest bardzo aktywna i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Z tego powodu jej konto @leaoleksiak zgromadziło obecnie 44,3 tysiąca obserwujących. 

Lea Oleksiak – ciekawostki z życia

Lea Oleksiak jest osobą, która nie boi się nowych wyzwań. W swoim życiu zawodowym zajmowała się wieloma różnymi pracami. Pełniła rolę prezenterki, zajmowała się badaniem opinii a nawet heblowała łódki. Dowodzi to, że jest silną kobietą, która jest w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji.