Kasia Wilk – kim jest ta wokalistka? Mąż, wiek i dzieci

W naszym kraju nie brakuje wokalistek, które miały swój bardzo dobry czas a potem zaliczyły spadek popularności. Mimo to wciąż mają rzeszę fanów, którzy są ciekawi ich dalszych poczynań. Doskonałym przykładem może być Kasia Wilk. To piosenkarka, która dzięki duetowi z Mezo do dziś jest obecna na antenie stacji radiowych. Czy jednak nadal jest aktywna zawodowo? Jak wygląda jej życie prywatne? Postanowiliśmy to sprawdzić. Zobacz, co udało nam się ustalić. 

Kasia Wilk – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Kasia Wilk urodziła się 3 stycznia 1982 roku w Lublinie. W latach 1989–1995 kształciła się w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Lubinie w klasie gitary. W latach 2002–2004 uczyła się w Policealnym Studium Piosenkarskim (Wydz. Aktor Scen Muzycznych). Jak więc widzimy, muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat i była z nią związana przez całe życie. Wiele osób interesuje także wzrost Kasi Wilk. Niestety, nie udało nam się znaleźć w sieci żadnej informacji na ten temat.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kasia Wilk (@kasiawilkcom)

Kasia Wilk – kariera

Kasia Wilk to jedna z najbardziej utalentowanych i wszechstronnych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się w 1997 roku, kiedy to występowała z żeńskim sekstetem gospelowym na różnych kontynentach. W 2005 roku zadebiutowała na Festiwalu w Opolu z zespołem Kto To, z którym nagrała album Jedenaście. W tym samym roku rozpoczęła współpracę z raperem Mezo, z którym stworzyła duet Eudaimonia i zdobyła Srebrną Premierę na KFPP w Opolu.

W 2006 roku dołączyła do Orkiestry Adama Sztaby i zaśpiewała chórki dla Kayah. W 2008 roku wydała swój pierwszy solowy album Unisono, który promowały single Pierwszy raz, Idealni i Do kiedy jestem. Z tym ostatnim utworem zwyciężyła w polskim finale Sopot Festival i zajęła trzecie miejsce w etapie międzynarodowym. W 2011 roku ukazał się jej drugi album solowy Drugi raz, który zawierał m.in. piosenkę Escape, z którą otrzymała Brązową Premierę na KFPP w Opolu. Jej styl muzyczny to połączenie popu, rocka, soulu i hip-popu, a jej głos został doceniony przez magazyn Machina, który umieścił ją na liście 50 najlepszych polskich wokalistek

Kasia Wilk – rodzina

Kasia Wilk należy do grona osób, które niezbyt chętnie mówią o swoim życiu prywatnym i raczej nie poruszają tego tematu w mediach. Chce również zapewnić prywatność swoim najbliższym. Dlatego też niewiele wiadomo o jej rodzinie. Nie wiemy kim są ani czym zajmowali się jej rodzice, niemniej jednak w sieci możemy natrafić na informacje, że to oni zaszczepili w niej miłość do muzyki. Oboje są bowiem bardzo muzykalni. Jej tata gra na akordeonie, a mama śpiewała w chórze kościelnym. Nie udało nam się ustalić, czy wokalistka posiada rodzeństwo. 

Kasia Wilk – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem? 

Wiele osób zastanawia się, czy Kasia Wilk jest z kimś związana i kto jest jej partnerem życiowym. Niestety, na pytania te nie znajdziemy satysfakcjonującej informacji. Kasia Wilk skrzętnie ukrywa swoją prywatność, nieczęsto publikując jakiekolwiek zdjęcia, które nie byłyby ujęciami z jej występów na żywo. Nie porusza również tematów związkowych w rozmowie z mediami. Dlatego też nie wiemy, czy jej serce jest zajęte. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jej prywatność.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kasia Wilk (@kasiawilkcom)

Kasia Wilk – dzieci 

Jak możemy się domyślać, dbałość o zachowanie prywatności sprawia, że wokalistka nie porusza również kwestii związanych z macierzyństwem. W sieci nie znajdziemy żadnych informacji na temat tego, czy Kasia Wilk posiada własne pociechy. Nie wiadomo również, czy planuje macierzyństwo w przyszłości. 

Kasia Wilk – Facebook i Instagram

Social media są w obecnych czasach dla artystów bardzo ważnym narzędziem. Pozwalają na komunikację, nawiązywanie relacji z fanami, informowanie o nowych projektach. Czy jednak Kasia Wilk jest obecna w internecie? Okazuje się, że tak, choć jej konta nie są często aktualizowane. Posiada swoje profile na Facebooku oraz Instagramie. W przypadku Facebooka udało jej się zgromadzić 50 tysięcy obserwujących. Na Instagramie jest ich o ponad połowę mniej, ponieważ zaledwie 20 tysięcy. Niemniej jednak na jej kontach fani mogą natrafić na pozytywny przekaz oraz urywki z codziennego życia piosenkarki. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kasia Wilk (@kasiawilkcom)

Kasia Wilk – ciekawostki z życia

W podcaście “Cała muzyka” Kasia Wilk przyznała, że kilka lat temu przeżyła bardzo bolesne dla niej rozstanie. Te trudne momenty zainspirowały ją do stworzenia wielu utworów. Sama o sobie mówi, że jest obserwatorką, i choć na co dzień nie dzieli się zbyt chętnie swoim życiem prywatnym, cząstkę jej samej możemy znaleźć w jej utworach, które pisze gdy ma gorszy czas. Jest to bowiem jej sposób na radzenie sobie z trudnymi momentami w życiu.