Elżbieta Romanowska – kim są dzieci i mąż aktorki? Poznaj jej wzrost i wagę

Elżbieta Romanowska to jedna z bardzo utalentowanych kobiet, które doskonale radzą sobie na wielu płaszczyznach. Od lat realizuje się jako aktorka, doskonale śpiewa oraz pełni rolę prezenterki i gospodyni różnorodnych programów. Nic więc dziwnego, że udało jej się zdobyć sympatię widzów, którzy chcą wiedzieć o niej coś więcej. W sieci nie brakuje zapytań dotyczących jej kariery oraz życia osobistego. Wiedząc o tym postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje na jej temat.

Elżbieta Romanowska – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Elżbieta Romanowska to polska aktorka teatralna i filmowa, prezenterka telewizyjna i spikerka. Urodziła się 4 czerwca 1983 roku w Głogowie. Od drugiego roku życia mieszkała w Szczecinie. Jest absolwentką szczecińskiego XVI LO[4] oraz Wydziału Aktorskiego we Wrocławiu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Ma więc solidne podstawy do wykonywania swojego zawodu i świetnie je wykorzystuje. Wiele osób ciekawi również wzrost Elżbiety Romanowskiej, dlatego też postanowiliśmy sprawdzić czy informacje na ten temat są dostępne w sieci. Okazuje się, że Elżbieta Romanowska ma 180 cm wzrostu, należy więc do grona wysokich kobiet. Elżbieta Romanowska waży obecnie około 100kg.

Elżbieta Romanowska – kariera

Elżbieta Romanowska to polska aktorka teatralna i filmowa, prezenterka telewizyjna i spikerka. Zagrała w filmach takich jak:

  • Och, Karol 2
  • Porady na zdrady
  • Miszmasz, czyli kogel-mogel 3
  • Mała wielka miłość

Na swoim koncie ma także role serialowe w “Ranczu”, “Pierwszej miłości” czy “Barwach szczęścia” Swoją karierę aktorską rozpoczęła w wieku 19 lat, występując w musicalach wystawianych przez Operę na Zamku w Szczecinie . W latach 1999–2001 grała w musicalach West Side Story i Musical Show Melodie Broadwayu. W 2002 roku zagrała w musicalu Jesus Christ Superstar w gdyńskim teatrze muzycznym. W 2005 roku wystąpiła w spektaklu Mały kominiarczyk w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu. To jednak nie wszystko.

Jest również doskonałą prezenterką, która prowadziła wiele programów telewizyjnych wzbudzając sympatię widzów. W 2016 roku zajęła drugie miejsce w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W 2019 roku zajęła trzecie miejsce w finale 11. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. W latach 2020-2021 była gospodynią programu rozrywkowego TVP2 Anything Goes. Ale jazda!. W 2021 roku wraz z Mariuszem Kałamagą została prowadzącą programu typu reality show Fort Boyard, który jest dostępny za pośrednictwem platformy Viaplay Polska. W maju 2023 roku ogłoszono, że poprowadzi 21. edycję programu Nasz nowy dom, zastępując tym samym Katarzynę Dowbor.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez @radziu2708

Elżbieta Romanowska – rodzina

Jeśli chodzi o rodzinę Elżbiety Romanowskiej wiemy stosunkowo niewiele. W artykule na Wikipedii, który poświęcony jest jej osobie możemy znaleźć informację, że jej rodzice noszą imiona Bogusława oraz Daniel. Jej mama była nauczycielką WF oraz geografii zaś ojciec policjantem. Nie wiadomo, czy Elżbieta Romanowska posiada rodzeństwo, ponieważ w sieci brakuje jakichkolwiek informacji na ten temat.

Elżbieta Romanowska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Nie da się ukryć, że Elżbieta Romanowska należy do grona osób, które nie przepadają za rozmowach o swoim życiu prywatnym i raczej stroni od tego, by dzielić się szczegółami z mediami. Dlatego też w internecie nie znajdziemy żadnych doniesień ani informacji na temat jej życia uczuciowego. Nie wiadomo czy jest mężatką ani czy pozostaje w jakimkolwiek nieoficjalnym związku. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jej prawo do prywatności.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez cyfrowypolsatnews.pl (@cyfrowypolsatnews.pl)

Elżbieta Romanowska – dzieci

Jak możemy się domyślać, również w przypadku macierzyństwa Elżbieta Romanowska nie wypowiada się publicznie pragnąc chronić swoją prywatność. Dlatego też nie wiemy czy ma dzieci lub czy planuje rodzicielstwo w przyszłości.

Elżbieta Romanowska – Facebook i Instagram

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach obecność w social mediach stanowi ważny aspekt w budowaniu swojej kariery i większość aktorów oraz prezenterów chętnie prowadzi swoje konta, które służą im jako narzędzie promocji oraz kontaktu z widzami. Jak to jest w przypadku Elżbieta Romanowskiej? Jeśli chodzi o Instagram możemy znaleźć tu wiele kont założonych na to imię i nazwisko, które jest w Polsce dość popularne. Żadne z nich nie należy jednak do aktorki. Mimo to Elżbieta Romanowska jest obecna w sieci a mianowicie na Facebooku. Jej profil obserwuje aż 73 tysiące osób, co jest dość dużą liczbą jeśli chodzi o jej aktywność. Konto nie jest bowiem wyjątkowo często aktualizowane, choć nie da się zaprzeczyć, że prezenterka od czasu do czasu jest na nim obecna.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez (@wasilewski31)

Elżbieta Romanowska – ciekawostki z życia

Nie da się ukryć, że Elżbieta Romanowska należy do kobiet o nieco pełniejszych kształtach i daleko jej do szczupłych sylwetek, które znamy z telewizyjnych ekranów. Niemniej jednak, jak sama mówi akceptuje to i nie stara się z tym walczyć. Tym bardziej, że w swojej historii miała już próby utraty wagi, które skończyły się najpierw sukcesem i utratą 12 kg a następnie szybkim efektem jojo. Dlatego też nie chce odchudzać się na siłę a jedynie dbać o zdrową i zbilansowaną dietę.