Ma 25 lat, a wciąż WYGLĄDA jak w dniu swoich 12 URODZIN! Cierpi na przerażającą CHOROBĘ, która (…)!

Historia 25-letniego Tomasza Nadolskiego jest naprawdę przygnębiająca. Choć jest już dorosłym mężczyzną, to nadal wygląda jak w dniu swoich 12 urodzin i nie jest z tego powodu w ogóle szczęśliwy. Życie Tomka to pasmo bólu i ogromnych problemów. Młody mężczyzna cierpi na bardzo rzadką i nieuleczalną chorobę Fabry’ego wywołaną brakiem enzymu o nazwie alfa-galaktozydaza odpowiedzialnego za przemianę materii. Konsekwencje jej braku są tragiczne dla organizmu chorego, doprowadzają do powolnego niszczenia jego narządów wewnętrznych.

 

 

Tomek od najmłodszych lat nie miał w życiu lekko. Rówieśnicy naśmiewali się z jego wyglądu, mimo, że dorównywał im wiedzą i intelektem, to różnił się od nich fizycznie. Kiedy widział jak koledzy dojrzewają, a on nadal wygląda jak dzieciak sprawiało mu to ogromny ból i często miewał chwilę załamania. Mimo różnych porad lekarskich żaden z nich nie potrafił zdiagnozować co mu dolega. Wmawiano mu nawet chorobę psychiczną.

 

 

 

25-latek, który na każdym kroku, czy to w urzędzie, czy w pociągu spotyka się z wieloma przeszkodami, ponieważ ludzie traktują go jak dziecko był bohaterem programu TVN „Uwaga”. To właśnie tam widzowie mogli poznać jego przerażającą historię. Tomek ze szczegółami opowiedział o tym, jak wygląda jego życie i jak bardzo w normalnym funkcjonowaniu przeszkadza mu wygląd. Chłopak przyznał, ze ma dość tłumaczenia iż jest ciężko chory i to właśnie przez chorobę wygląda jak 12-latek. Mimo tego, że jest uwięziony w ciele dziecka to robi wszystko, by cieszyć się życiem.

 

 

 

źródła: rmfmaxxx.pl, youtube.com foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *