Krzysztof Ibisz – kim jest i ile naprawdę ma lat? Wiek, żona i dzieci

W show biznesie nie brakuje osób, które mimo upływu lat wciąż cieszą się ogromną popularnością oraz są aktywne zawodowo. Jedną z nich jest z całą pewnością Krzysztof Ibisz. Ten znany i lubiany prezenter wciąż pojawia się na naszych ekranach a część złośliwych osób twierdzi, że wygląda coraz młodziej. Nic więc dziwnego, że jego życie zawodowe i osobiste interesuje wiele osób. Wiedząc o tym przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat Krzysztofa Ibisza.

Krzysztof Ibisz – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Krzysztof Ibisz to znany polski prezenter, dziennikarz i przedsiębiorca, który w swojej karierze miał epizody aktorskie a nawet piastował stanowisko posła Sejmu RP I Kadencji. Urodził się 25 lutego 1965 w Warszawie. Jest absolwentem LIII Liceum Ogólnokształcącego Stowarzyszenia PAX pw. św. Augustyna w Warszawie. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi w 1988 roku. Dziesięć lat później ukończył zaś studia podyplomowe w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Krzysztof Ibisz – kariera

Kariera Krzysztofa Ibisza jest spektakularna i rozległa. Możemy powiedzieć, że jest to człowiek wielu talentów, który doskonale sprawdził się zarówno w roli aktora, prezentera, dziennikarza, przedsiębiorcy i posła.
Debiutował jako aktor w teatralny w roli Ryjka w sztuce Sen nocy letniej. Następnie przez kilka lat związany był z Teatrem Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza Warszawa. W latach 1991–1993 był posłem na Sejm I kadencji wybranym z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Jego kariera jako prezentera telewizyjnego miała swój start w na początku lat 90 tych. Nawiązał wówczas współpracę z Telewizją Publiczną gdzie prowadził programy takie jak: programy 5-10-15 i Klub Yuppies, Czar par, Pomidor, Przyjaciele, Rozmowy Jedynki i Studio Jedynki. Wystąpił jako konferansjer podczas festiwali w Sopocie i Opolu. W roku 2000 nawiązał współpracę z telewizją Polsat gdzie prowadził programy takie jak: Bar, Dwa światy, Awantura o kasę, Życiowa szansa, Rosyjska ruletka czy Gra w ciemno. Był gospodarzem licznych programów i koncertów produkowanych przez Polsat. W swojej karierze ma również prowadzenie własnego biznesu, jak i prowadzenie teleturniejów w wydarzeń w innych telewizjach min. TV4.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joanna Ib (@joibisz)

Krzysztof Ibisz – rodzina

Jeśli chodzi o rodzinę Krzysztofa Ibisza wiemy, że jego rodzicami są Władysław Ibisz, Mirosława Jope-Ibisz. Jest silnie związany ze swoimi rodzicami co manifestuje choćby publikacją zdjęć i nagrań ze swoją mamą. Nie udało nam się jednak ustalić, czy posiada rodzeństwo. W sieci próżno szukać jest informacji na ten temat skąd założyć możemy, że Krzysztof Ibisz jest jedynakiem.

Krzysztof Ibisz – stan cywilny. Kto jest jego żoną partnerką?

Mówiąc o życiu uczuciowym Krzysztofa Ibisza nie sposób nie przyznać, że było ono bogate a jednocześnie nie do końca udane. Zawierał ślub 3 razy, dwa razy został rozwodnikiem. Jego pierwszą wybranką była Anna Zejdler. Para pobrała się w 1998 roku, jednak w 2004 małżeństwo zakończyło się rozwodem. Zaledwie rok później Krzysztof Ibisz poślubił prezenterkę Annę Nowak-Ibisz. Para była razem do 2009 roku po czym się rozwiodła. Co ciekawe, Krzysztof Ibisz ma nadal bardzo dobre stosunki ze swoją byłą żoną, które utrzymuje nie tylko ze względu na dziecko. Obecnie Krzysztof Ibisz związany jest Joanną Kudzbalską, którą mogliśmy zobaczyć w programie “Top Model”. Para pobrała się w 2021 roku.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz (@krzysztof_ibisz_official)

Krzysztof Ibisz – dzieci

Krzysztof Ibisz jest ojcem trójki dzieci, które są owocem kolejnych jego związków. Najstarszym dzieckiem jest Maksymilian, którego matką jest pierwsza żona prezentera Anna Zejdler. Urodził się w 1999 roku. Następnie na świat przyszedł Vincent. To owoc związku z Anną Nowak-Ibisz. Najmłodszy synek ma na imię Borys i przyszedł na świat 18.09.2022 r. Krzysztof Ibisz jest zaangażowanym ojcem, który bierze udział w życiu swoich pociech nawet po zakończeniu relacji z ich matkami. Często również chwali się swoimi pociechami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz (@krzysztof_ibisz_official)

Krzysztof Ibisz – Facebook i Instagram

Krzysztof Ibisz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielka rolę w dzisiejszych czasach odgrywają social media. Dlatego też jest w nich obecny. Posiada swoją stronę na Facebooku gdzie obserwuje go ponad 44 tysiące osób. Jest również aktywny na Instagramie. Jego konto @krzysztof_ibisz_official w chwili obecnej obserwuje aż 150 tysięcy osób. Krzysztof publikuje na nim zdjęcia z ukochaną, kadry z pracy zawodowej czy fotografie z innymi sławnymi osobami. Bardzo często udostępnia również różnego rodzaju akcje charytatywne wykorzystując swoją popularność by pomóc innym.

Krzysztof Ibisz – ciekawostki z życia

W życiu Krzysztofa Ibisza zdarzyło się wiele sytuacji, o których wiele osób nie ma pojęcia a można uznać je za ciekawostki. Pierwszą z nich jest bez wątpienia fakt, że dubbingował on postać Migotka w popularnym serialu animowanym zatytułowanym „Muminki” oraz w filmie „Kometa nad Doliną Muminków”. Poza tym wystąpił w teledysku do utworu muzycznego „Pełnia” autorstwa Donatana i Maryli Rodowicz. Jest również autorem dwóch książek Jak dobrze wyglądać po 40-tce” oraz „Bajkoterapia, czyli dla małych i dużych o tym, jak bajki mogą pomagać”