Krystian Wieczorek odchodzi z serialu. Jest komentarz TVP!

Krystian Wieczorek (ur. 1975 r.) to aktor znany z wielu seriali. Oglądać go mogliśmy w produkcjach “Czas Honoru”, “Plebania” czy w “Rytmie Serca”.

Od 2008 roku Krystian Wieczorek  gra w “M jak Miłość”, a od 2017 roku w  “Komisarz Alex”. Jak się jednak okazało, aktor kończy pracę w serialu. W wypowiedzi dla “Świata Seriali” informację tę potwierdził Sławomir Jóźwik z TVP. Powiedział:

 

Krystian Wieczorek zgłosił nam, że dostał rolę w nowej produkcji konkurencyjnej stacji. Niestety, nie da się związanych z nią zajętości pogodzić ze zdjęciami do „Komisarza Aleksa”, dlatego stacja rozpoczęła poszukiwania nowego odtwórcy opiekuna czworonożnego detektywa.

 

https://www.instagram.com/krystian_wieczorek_official/

 

Nowy projekt to serial „Maria Matejko” na antenie Polsatu film:

 

…opowiada o pięknej, silnej i pewnej siebie komisarz po przejściach, która po dziesięciu latach przerwy wraca do pracy w policji. Chce zawalczyć o siebie i swoją karierę. (…)
Każdy odcinek to osobna, wciągająca historia kryminalna, rozgrywająca się w innym środowisku, nad którą brawurowo i z pełnym poświęceniem pracować będzie pani komisarz, w której rolę wcieli się aktorka teatralna i filmowa, Paulina Chruściel.
W pozostałych rolach znani i lubiani aktorzy: Jakub Wesołowski, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Krystian Wieczorek i Anna Matysiak.

 

A co z rolą Andrzeja Budzyńskiego jaką Wieczorek gra w “M jak Miłość”? Na szczęcie tu nie ma się nic zmienić i dalej będzie można oglądać Krystiana w towarzystwie Anny Muchy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *