30 września 2023

Jeden z SYNÓW “Rodzinki pl” odchodzi z SERIALU?! DOSTAŁ KORZYSTNIEJSZĄ OFERTĘ W KONKURENCYJNYM PROGRAMIE!

“Rodzinka pl” okazał się strzałem w dziesiątkę! Serial miał być w ramówce tylko na chwilę, a już jest na antenie prawie siedem lat i raczej długo z niej nie zejdzie. Tylko, że doszły słuchy, że jeden z aktorów grających syna Boskich będzie musiał poważnie zastanowić się, czy zostanie w  serialu.

 

Serial każdemu jego bohaterowi zapewnił popularność, szczególnie odczuwają to młodzi bohaterowie. Maciej Musiał już od dłuższego czasu jest gwiazdą TVP 2, teraz przyszła kolej na Adama Zdrójkowskiego, który dostał propozycję zostania gospodarzem muzycznego programu dla dzieci “The Voice Kids”, oczywiście przyjął ją. To dla niego ogromna szansa, bo jeżeli dobrze mu pójdzie to jego pozycja w stacji może dorównać Musiała. Fani martwili się, ze “Kuba odejdzie z “Rodzinki pl”. Okazuje się, ze nagrania do programu nie kolidują z pracą na planie serialu.

 

To poważny krok w karierze młodej gwiazdy – być może grono jego fanów jeszcze bardziej się poszerzy. Ten rok może należeć do niego, w miłości z Wiktorią układa mu się świetnie, więc może będzie to szło w parze z karierą!

źródło: jastrzabpost.pl, instagram.com, youtube.com

 

Dodaj komentarz