Zapowiada się hit na miarę “Bałkanicy”! Nowy utwór twórców niezapomnianego przeboju to prawdziwa petarda! (wideo)

W Mikołajki w Internecie pojawił się nowy klip Adama Asanova i Jana Niezbendnego do utworu “Nie ma wschodu bez zachodu”. Utwór znajdzie się na najnowszej płycie zespołu “Fundacja Piersi”, jak i na krążku Jana Niezbendnego. Artyści dochód ze sprzedaży albumu  “Fundacji Piersi”, “Asanov i przyjaciele” przekażą na szlachetny cel, jakim jest wspieranie młodych sportowców i artystów zmagających się z problemem niepełnosprawności.

 

 

Klimat utworu jest zbliżony do tego z jakim spotkaliśmy się w “Bałkanicy”, dlatego fani utworu, który był wielkim przebojem w Polsce w wakacje 2013 powinni być zadowoleni. Równie interesujący jest wideoklip, utrzymany w iście Kusturicowskim klimacie. Na początku widzimy dwóch mężczyzn, którzy śpią po mocno zakrapianej imprezie weselnej. Jeden z nich budzi się i gasi kaca mlekiem wlanym do miski dla kota. Później panowie przypominają sobie przebieg zabawy i przenosimy się razem z nimi w klimat ostrego, bałkańskiego wesela.

 

 

Choć utwór pojawił się w sieci kilka dnia temu, to ma szansę stać się hitem, choć ciężko mu będzie przebić “Bałkanicę”. Mimo to nie brakuje pozytywnych komentarzy, a fani zespołu nie ukrywają, że czekali na piosenkę właśnie w takim stylu. Czas pokaże, czy utwór się przyjmie i na dłużej zagości na polskich imprezach.

 

 

kp

źródła: youtube.com, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *