Konrad Karwat – kim jest i co obecnie robi znany strongmen? Wiek sportowca oraz jego żona i dzieci

Rosnąca popularność freak fightów sprawia, że do grona zawodników dołączają coraz to nowe osoby związane przez całe życie ze sportem. Jedną z takich osób jest Konrad Karwat – były strongman, który obecnie bierze udział w walkach MMA. Osoba ta cieszy się sporą sympatią i coraz większym zainteresowaniem widzów, którzy poszukują informacji na jego temat. Wychodząc naprzeciw miłośnikom sztuk walki przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat jego życia prywatnego oraz kariery zawodowej.

Konrad Karwat – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

O życiorysie Konrada Karwata wiadomo stosunkowo niewiele. Wiemy, że urodził się 9 czerwca 1996 roku. Nie znane jest jednak miejsce, w którym się urodził oraz dorastał. W sieci brakuje informacji o jego dzieciństwie, młodych latach czy wykształceniu, niemniej jednak możemy założyć, że od najwcześniejszych lat związany był ze sportem, ponieważ już jako 18 latek zdobył pierwsze tytuły jako strongman. W konkurencjach związanych z podnoszeniem, przenoszeniem czy ciągnięciem ciężarów odniósł kilkadziesiąt sukcesów. Obecnie jednak realizuje się w MMA, nie ukrywając, że jest to spowodowane znacznie lepszymi zarobkami wynikającymi z popularności freak fightów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Konrad Karwat (@konradkarwat)

Konrad Karwat – kariera

Konrad Karwat to polski zawodnik sportów walki, który zaczął swoją karierę jako strongman. W 2018 roku zdobył Międzynarodowe Mistrzostwo Polski do lat 23 w tej dyscyplinie. W 2021 roku postanowił porzucić karierę strongmana i skupić się na MMA. Zadebiutował na gali High League 2, gdzie zmierzył się z Tarzanem, którego pokonał w 2 rundzie. Kolejna walka odbyła się z Radosławem Słodkiewiczem, którego również pokonał. Obecnie jest zawodnikiem Clout MMA. Podczas pierwszej walki miał zawalczyć z Jarosławem Ninją Sobonkiewiczem, do walki jednak nie doszło a jego przeciwnik został zastąpiony przez tłumacza, który brał udział w konferencjach. Na gali Clout 2 zawalczył z Wujaszkiem Fericze z programu “Kanapowcy” TTV. Konrad Karwat to również aktor, którego można było zobaczyć w takich produkcjach jak “Kobiety Mafii”, “Lombard życie pod zastaw” czy “Ojciec Mateusz”.

Konrad Karwat – rodzina

Nie da się ukryć, że Konrad Karwat jest osobą, która nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym, dlatego też w sieci praktycznie nie możemy znaleźć informacji na temat tego jak nazywają się oraz kim są jego rodzice. Również informacje na temat posiadanego przez zawodnika MMA rodzeństwa nie są publicznie dostępne. Pozostaje nam więc uszanować prywatność Karwata i jego rodziny. 

Konrad Karwat – z kim jest związany?

Konrad Karwat jest jedną z tych osób, która stara się rozdzielić życie prywatne od swojej sportowej kariery. Już od kilku lat było wiadomo, że ma stałą partnerkę, nigdy jednak nie zdradził się kim ona jest. W trosce o jej prywatność wspólne zdjęcia publikowali niezwykle rzadko. Mogliśmy jednak zauważyć na nich, że wybranka Karwata jest piękną brunetką. Swoją zasadę unikania obecności kobiety w social mediach para złamała z okazji ślubu, który odbył się 15 lipca 2023 roku. Konrad Karwat zamieścił wówczas post na swoim profilu na Instagramie przedstawiającą parę młoda oraz ich córeczkę w góralskiej sukience. Natychmiast posypały się liczne gratulacje.

Konrad Karwat – dzieci 

Osoby, które uważnie śledzą Konrada Karwata z pewnością to wiedzą, niemniej jednak widzowie, którzy skupiają się głównie na jego sportowej działalności mogli przegapić fakt, że Konrad Karwat jest szczęśliwym tatą. W 2022 roku został ojcem Zosi. Dziecko jest owocem jego związku z tajemniczą partnerką a obecnie już żoną. Od czasu do czasu zdjęcia malutkiej Zosi pojawiają się na profilach społecznościowych zawodnika.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Konrad Karwat (@konradkarwat)

Konrad Karwat – Facebook i Instagram

Podobnie jak inni zawodnicy gal MMA organizowanych dla celebrytów tak również Konrad Karwat musi dbać o swoją popularność, ponieważ od niej zależą jego kolejne walki oraz otrzymywane gaże. Nic więc dziwnego, że były strongman jest obecny w sieci i wykorzystuje możliwości, jakie dają mu media społecznościowe. Jest obecny zarówno na Facebooku, jak i Instagramie. Na Facebooku jego otwarty, publiczny profil obserwowany jest przez 5,4 tysiąca użytkowników. Znacznie lepiej radzi sobie na Instagramie. Na swoim profilu, na którym regularnie publikuje zdjęcia z treningów, fotografie z żoną i córeczką, jak i zapowiedzi kolejnych walk zgromadził aż 107 tysięcy obserwujących.

Konrad Karwat – ciekawostki z życia

Podczas gali Clout MMA 2 kiedy to Konrad Karwat walczył z Wujaszkiem Fericze doszło z jego strony do nieprzepisowego zachowania. Panowie przybili sobie pięści, po czym jeszcze przed rozpoczęciem walki Karwat wyprowadził celny cios na głowę przeciwnika, czym skutecznie go ogłuszył i utrudnił mu udział w regulaminowej walce. Wylała się na niego fala nieprzychylnych komentarzy i krytyki. Jak sam podkreślał wydarzyło się to pod wpływem ogromnych emocji i gotowości do walki. Wielokrotnie przeprosił też swojego przeciwnika, który nie ma do niego żalu.