KOLEJNA ŚWIATOWA GWIAZDA OSKARŻONA O MOLESTOWANIE! Tym razem KOBIETA…

Afera z molestowaniem seksualnym w branży filmowej trwa. Coraz więcej gwiazd ma odwagę przyznać się, że było ofiarą napastowania i wyjawia nazwiska swoich oprawców. Coraz większe osobistości zostają oskarżone i coraz większe gwiazdy zdradzają swoje dramaty sprzed lat. Myślicie, że tylko kobiety były molestowane? Nie, nie – właśnie zgłosił się mężczyzna, który oskarża swoją byłą szefową o napastowanie. Tą kobietą jest jedna z największych gwiazd muzyki!

 

Ochroniarz Michael Anello złożył pozew przeciwko swojej byłej zleceniodawczyni – piosenkarce Mariah Carey! Zdradził szczegóły molestowania do którego dopuściła się światowa wokalistka.

Podczas jednej z licznych podróży, piosenkarka kazała swojemu pracownikowi zanieść bagaże do jej pokoju hotelowego. Kiedy zapukał do drzwi, Mariah Carey otworzyła mu w przezroczystym, kusym szlafroku… Były pracownik twierdzi, ze nie było kontaktu fizycznego.

Carey często poniżała swojego ochroniarza na tle rasistowskim, wyzywała od nazistów i powtarzała, że woli się otaczać “czarnymi” osobami niż “białymi” ludźmi. Ochroniarz był “biały”.

 

Z Michaelem kontaktowali się “znajomi” gwiazdy i zaproponowali mu ugodę, ale on ją odrzucił. Ciekawe ile, to znaczy jaką…

Ochroniarz świadczy usługi wyłącznie znanym osobistościom. Dla Mariah Carey pracował dwa lata.

 

Z branży filmowej afera z molestowaniem dosięgła muzycznej i zapewne to dopiero początek.

Przez to, że codziennie poznajemy nowe nazwiska, mamy wrażenie, że zaraz łatwiej będzie wymienić, kto nie molestował i nie był molestowany.

Chyba nie jest to jakaś dziwna moda, która zapewnia rozgłos?

Chociaż w show biznesie, każdy powód jest dobry, żeby być na pierwszej stronie gazet…

 

źródło: plotek.pl, instargram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *