Rozpoznajesz w tych dzieciach ŚWIATOWĄ GWIAZDĘ? Zazdrościmy jej stylu, ale przede wszystkim MĘŻA! Wiesz, o kogo chodzi?

Zaczynała karierę jako piosenkarka i się udało, bo należała do najpopularniejszego girlsbandu na świecie! Jednak jej sławna nie przygasła dzięki talentu muzycznemu, którego ponoć wcale nie miała, ale właśnie dzięki ukochanemu, który był gwiazdą piłki nożnej, a raczej reklam bielizny.  Teraz gwiazda błyszczy jako projektantka mody, bo Victoria Beckham to już osobna marka.

 

Posh Spice bo taką miała “ksywkę” w zespole podobno nie potrafiła śpiewać, ponoć często jej mikrofon był wyłączony na koncertach, żeby nie było słychać jak fałszuje. To jednak nie przeszkodziło jej zyskać światową sławę. Małżeństwo z Beckhamem i urodzenie mu czwórki dzieci potwierdziło, że celebrytka kieruje się w życiu tradycyjnymi wartościami. Podobno jeżeli potrafisz stworzyć dom to poprowadzisz i firmę, nic wiec dziwnego, że Victoria stworzyła markę, która kojarzy się z klasą i luksusem.

Chociaż teraz jej wizerunek medialny jest bardzo stonowany i poważny, to widać, że była radosnym dzieckiem. Wtedy nawet nie pomyślałaby, że  cały świat będzie jej zazdrościł.

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *