Klaudia Kołodziejczyk (Sheeya) – kim jest dziewczyna Gimpera? Wiek, kariera i życiorys

W internecie coraz częściej pojawiają się popularne influencerki, które propagują sport i zdrowy styl życia. Jedną z nich jest słynąca z bardzo rozbudowanej sylwetki i imponujących mięśni Klaudia Kołodzieczyk znana również jako Sheeya. Dziewczyna szybko zdobyła sporą popularność, jednak poza tym, że jest partnerką Gimpera nie wiadomo o niej zbyt wiele. Z tego powodu przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz informacje na jej temat. 

Klaudia Kołodziejczyk – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Klaudia Kołodziejczyk urodziła się 15 lipca 2001 roku w Łodzi i obecnie mieszka w Warszawie. Jest trenerką personalną i fit blogerką, która od dziecka pasjonuje się sportem. Jej sportowe zainteresowania obejmują różnorodne dyscypliny, takie jak gimnastyka artystyczna, lekka atletyka, siatkówka czy akrobatyka. Klaudia, dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu, zdobyła szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie treningu, co umożliwia jej pomaganie innym w osiąganiu ich celów zdrowotnych i fitnessowych. Jest inspiracją dla wielu osób, które podziwiają jej siłę, energię i profesjonalizm w pracy trenerki personalnej. Na swoich filmach wspominała o tym, że chciała studiować kierunek związany z programowaniem, jednak ostatecznie wybrała drogę influencerki. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Sheeya fanpage (@ily_sheeya)

Klaudia Kołodziejczyk – kariera

Klaudia Kołodziejczyk rozpoczęła swoją karierę zawodową w niezwykle nietypowy sposób. Jako nastolatka pomagała w budce z lodami swojego taty, gdzie zdobywała pierwsze doświadczenia zawodowe. Później pracowała na recepcji w siłowni, gdzie zafascynowana światem fitnessu postanowiła rozwijać się dalej. Obecnie Klaudia jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie buduje swoją markę. Na swoim kanale na YouTube prezentuje swoją formę, udostępniając treningi i inspirujące filmy. Na TikToku również dzieli się swoimi treningami, zdobywając rzesze fanów. Dodatkowo, posiada własną stronę internetową, na której oferuje plany treningowe i poradniki dietetyczne, pomagając innym osiągnąć swoje cele zdrowotne. Jednym z najważniejszych momentów w karierze Klaudii był udział w walce na Fame MMA 14, gdzie stanęła do pojedynku z Wiktorią Jaroniewską i odniosła zwycięstwo, udowadniając swoje umiejętności i determinację.

Klaudia Kołodziejczyk – rodzina

Klaudia Kołodziejczyk bardzo dba o prywatność swojej rodziny i nie dzieli się publicznie informacjami dotyczącymi swoich rodziców i rodzeństwa. Szanuje ich prywatność i wybiera, aby nie ujawniać szczegółów dotyczących ich życia osobistego. Skupia się na swojej karierze sportowej i pracy influencerki oraz jako trenerka personalna, zachowując swoje życie prywatne z dala od mediów społecznościowych i światła reflektorów.

Klaudia Kołodziejczyk – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Klaudia Kołodziejczyk jest związana z Tomaszem Działowym, znanym również jako Gimper – popularny Youtuber. Tomasz często pojawia się na filmach Klaudii i wspiera ją w promocji jej kanału na YouTube. Jako para tworzą zgraną i wszechstronną drużynę, dzieląc pasję do tworzenia treści internetowych i fitnessu. Ich partnerstwo nie tylko wpływa pozytywnie na karierę Klaudii, ale również wzmacnia ich relację jako para. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Gimper posiada nie tylko większe doświadczenie z działalności w internecie ale również jest od niej starszy o 7 lat. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Sheeya fanpage (@ily_sheeya)

Klaudia Kołodziejczyk – dzieci 

Jako bardzo młoda osoba, Klaudia Kołodziejczyk na razie nie posiada ani nie planuje mieć dzieci. Skupia się na swojej karierze zawodowej, pasji do fitnessu oraz rozwoju osobistym. Decyzja o posiadaniu potomstwa jest indywidualna i zależy od życiowych planów i priorytetów danej osoby. Obecnie Klaudia skupia się na osiąganiu swoich celów i realizowaniu się jako trenerka personalna oraz influencerka w świecie fitnessu.

Klaudia Kołodziejczyk – Facebook i Instagram

Klaudia Kołodziejczyk wykorzystuje różne media społecznościowe, aby budować swoją markę i dotrzeć do jak największej liczby osób, które inspiruje swoją pasją do fitnessu i zdrowego stylu życia. Nie posiada oficjalnego konta na Facebooku, ale jest bardzo aktywna na Instagramie. Na swoim koncie na Instagramie publikuje różnorodne treści, takie jak zdjęcia swojej sylwetki, jedzenia, fotografie z podróży itp. Obserwuje ją ponad 230 tysięcy osób, które śledzą jej postępy i inspirują się jej stylem życia. Ponadto, Klaudia posiada również konto na portalu OnlyFans, gdzie udostępnia odważniejsze fotografie dla płatnych subskrybentów. Jest również obecna na platformach YouTube oraz TikTok, gdzie publikuje treningi, porady i motywacyjne filmy.

Klaudia Kołodziejczyk – ciekawostki z życia

Z życia Klaudii Kołodziejczyk można wymienić kilka ciekawostek. Podczas konferencji gali Fame MMA 14, gdzie miała zmierzyć się z Laluną, Klaudia zademonstrowała swoją siłę i zwinność, miażdżąc udami dorodnego arbuza. Ta nietypowa demonstracja sprawiła, że publiczność była jeszcze bardziej pod wrażeniem jej umiejętności fizycznych.

Niestety, pojedynek Klaudii z gwiazdą “Królowych życia” nie doszedł do skutku ze względu na kontuzję Sheeyi. Choć miała szansę zmierzyć się z tą osobowością medialną, los sprawił, że musiała zrezygnować z pojedynku z powodu urazu.