Joanna Miziołek – kim jest? Wiek, mąż i życiorys

Wśród osób, które cieszą się dużą popularnością i często pojawiają się w serwisach plotkarskich nie brakuje osób, które na co dzień nie są związane z show biznesem lecz zajmują się np. dziennikarstwem. Czasem dzieje się tak bez ich wiedzy. Tak było w przypadku Joanny Miziołek, która z cenionej dziennikarki poruszającej często tematykę praw kobiet oraz inne kontrowersyjne tematy stała się popularna przez to, jak jej wypowiedź została zmanipulowana przez dziennikarzy TVP. Artykuły o Joannie Miziołek pojawiły się wszędzie. Wciąż jednak niewiele wiadomo na temat tej kobiety. Przyjrzyjmy się, co wiemy.

Joanna Miziołek – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Joanna Miziołek jest jedną z tych osób, która nie lubi dzielić się swoim prywatnym życiem i na temat której znajdziemy naprawdę skąpe informacje. Wiadomo, że jej miastem rodzinnym jest Warszawa i to w tym mieście mieszka do dziś. Nie znamy jednak daty jej urodzin, przez co trudno określić jej wiek. Jej życiorys w znacznej mierze również pozostaje owiany tajemnicą. Ze stopki dziennikarskiej na portalu internetowym gazety Wprost możemy wyczytać, że Joanna Miziołek ukończyła dziennikarstwo Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Nie znajdujemy jednak informacji o tym, w jakich latach studiowała.

Joanna Miziołek – kariera

Przejdźmy do nieco bardziej udokumentowanej sfery życia Joanny Miziołek czyli jej kariery zawodowej. Dziennikarka rozpoczęła ją od współpracy z “Polska The Times”, która miała swój początek w 2009 roku. Joanna Miziołek była związana z tą redakcją przez 5 lat. Następnie w 2011 roku znalazła się w zespole redakcyjnym portalu wPolityce.pl. Od 2015 roku współpracuje z tygodnikiem Wprost, gdzie nie tylko pisze artykuły i felietony ale również wraz z Robertem Felusiem jest gospodarzem programu „Mówiąc wprost”. Forma wideo bardzo przypadła czytelnikom do gustu w związku z czym powstał kanał na YouTube o tej samej nazwie. Joanna Miziołek podejmuje tematy z zakresu polityki, praw kobiet i praw człowieka. Są to niejednokrotnie kwestie kontrowersyjne, przez co dziennikarka spotyka się nie tylko z sympatią, lecz ma również spore grono hejterów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joanna Miziołek (@miziolekjoanna)

Joanna Miziołek – rodzina

Na temat rodziny Joanny Miziołek również nie znajdziemy żadnych informacji – zarówno w oficjalnych komunikatach na jej temat, jak i na profilach i portalach plotkarskich. Nie wiemy kim są jej rodzice, choć z profilu na Facebooku możemy wywnioskować, że jej ojciec nazywa się Sławomir Miziołek. Mężczyzna dość często komentuje zdjęcia swojej córki, jednak na jego temat nie wiadomo zbyt wiele. Jeśli chodzi o rodzeństwo, wszystko wskazuje na to, iż Joanna Miziołek ma brata, ponieważ wstawia zdjęcia z jego pociechami. Kim jednak jest mężczyzna, ile ma lat i czym się zajmuje zawodowo – tego niestety nie wiemy.

Joanna Miziołek – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Na temat życia prywatnego Joanny Miziołek wiadomo naprawdę niewiele, ponieważ dziennikarka chce być oceniana przede wszystkim przez pryzmat swojej pracy. Niemniej jednak wnikliwi obserwatorzy, którzy odwiedzą konto Joanny Miziołek na Facebooku mogą odkryć, że na wielu zdjęciach pojawia się ona w towarzystwie młodego mężczyzny. Nie wiemy jednak czy jest to jej partner, przyjaciel czy też członek rodziny. Dziennikarka bardzo dba o zachowanie swojej prywatności, dlatego też w sieci trudno znaleźć jakiekolwiek informacje na temat jej poprzednich związków. Pozostaje nam to więc jedynie uszanować.

Joanna Miziołek – dzieci

Zaglądając na profil na Facebooku możemy zauważyć, że Joanna Miziołek dość często publikuje swoje fotografie z dziećmi. Zasadne jest więc pytanie, czy dziennikarka jest matką. Odpowiedź na to pytanie jest negatywna. Wszystko wskazuje na to, że Joanna Miziołek pozostaje osobą bezdzietną a dzieci, które pojawiają się na jej mediach społecznościowych to pociechy jej brata, co wnioskować można z podpisów i hasztagów: bratanek, bratanica. Joanna Miziołek nie dzieli się również planami dotyczącymi swojego życia prywatnego, dlatego też nie jesteśmy w stanie wskazać, czy planuje posiadanie dzieci w przyszłości.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joanna Miziołek (@miziolekjoanna)

Joanna Miziołek- Facebook i Instagram

Joanna Miziołek jest osobą aktywną w internecie, jednak nie skupia się na gromadzeniu jak największej liczby obserwujących. Na portalu Facebook posiada wyłącznie własny, osobisty profil jaki ma każdy z nas. Różnicą jest fakt, że jest on profilem otwartym co oznacza, że ustawienia prywatności pozwalają nam zapoznać się z postami i zdjęciami dziennikarki. Aktywna jest również na Instagramie, gdzie obserwuje ją zaledwie niespełna 2000 osób. Dziennikarka często wstawia zdjęcia ze swojej pracy oraz licznych podróży. Portalem społecznościowym, gdzie jest zdecydowanie najbardziej aktywna jest Twitter. Za pośrednictwem swojego profilu komentuje tu aktualne wydarzenia polityczne oraz dyskutuje na ich temat. Profil na Twitterze obserwuje nieco ponad 1600 osób.

Joanna Miziołek – ciekawostki z życia

Najbardziej ciekawe wydarzenie o jakim wiemy miało miejsce w 2016 roku i to ono sprawiło, że Joanna Miziołek została dostrzeżona przez szersze grono odbiorców. Doszło wtedy do dość kontrowersyjnego wydarzenia a mianowicie jej wypowiedź została wykorzystana do materiału TVP Info o uchodźcach. Została zmanipulowana, przez co na Joannę Miziołek wylała się fala hejtu. Dziennikarka doczekała się jednak przeprosin od TVP Info.