Klaudia Halejcio – czy ma męża i dzieci? Ile ma lat? Sprawdzamy jej Insta!

Klaudia Halejcio należy do grona młodych i zdolnych aktorek, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością i zainteresowaniem publiczności. Nie ma w tym nic dziwnego, jest bowiem przepiękną kobietą, która umiejętnie kreuje swój wizerunek w mediach i w sieci. Nic więc dziwnego, że wiele osób interesuje się nie tylko jej karierą, ale również życiem osobistym. Co jednak wiemy o Klaudii Halejcio? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Klaudia Halejcio – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Klaudia Halejcio urodziła się 13 września 1990 w Warszawie. Jest znaną aktorką filmową i serialową, która występuje od 4 roku życia. W wieku 7. lat zagrała w spektaklu telewizyjnym Dziady, niedługo później miała pierwszy debiut w serialu komediowym “13 posterunek”. W kolejnych latach zagrała w spektaklu “Ślub” oraz serialu “Kasia i Tomek”.

Przez kilka lat jako nastoletnia dziewczyna grała w Teatrze Rozmaitości. W związku z tym musiała przejść na indywidualny tok nauczania oraz przejść przyspieszony kurs dorosłości i samodzielnie radzić sobie z większością obowiązków domowych.

Mimo to nie zaniedbała nauki. Studiowała studiowała psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Wybraną przez nią specjalizacją była seksuologia. Wielu miłośników talentu aktorki zastanawia się także nad jej wzrostem i wagą. Udało nam się ustalić, że ta przepiękna, młoda kobieta ma 170 cm i waży 53 kilogramy. 

Klaudia Halejcio – kariera

Klaudia Halejcio to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i influencerek. Jej kariera rozpoczęła się już w dzieciństwie, gdy zagrała swoją pierwszą rolę w serialu “Złotopolscy”. Od tego czasu wystąpiła w wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych, takich jak “Pierwsza miłość”, “Rezydencja”, “Last minute” czy “Wkręceni 2”. Nie ogranicza się jednak tylko do ekranu, ale także rozwija swoje talenty na scenie teatralnej.

W swoim dorobku ma takie sztuki jak “Uroczystość”, “Król Dramatu” czy “Człowiek dwóch szefów”. Obecnie często pełni rolę ambasadorek różnych marek jako influencerka działająca w social mediach. Na swoim koncie ma także występ w programach takich jak Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2014) i Dance Dance Dance (2019). Współprowadziła program WP Remont w prezencie.

Klaudia Halejcio – rodzina

Klaudia Halejcio jest osobą pochodzącą z tradycyjnej, wierzącej katolickiej rodziny. Jak sama wspomina, jej mama pełniła rolę jej managera, podczas gdy tata starał się rozpieszczać swoją uzdolniona córkę. Aktorka posiada siostrę. Kobieta ma na imię Monika i jest starsza od Klaudii Halejcio o 10 lat.

Siostra od zawsze była dla aktorki autorytetem i chciała we wszystkim ją naśladować. Obecnie siostra Halejcio mieszka w Norwegii. Kobiety mają między sobą bardzo dobrą relację. Klaudia Halejcio jest nawet matką chrzestną jednej z córek Moniki – Tosi, dziewczyny, która w tym roku skończy 16 lat.

Klaudia Halejcio – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Temat związków Klaudii Halejcio od zawsze rozgrzewa opinię publiczną. Trzeba bowiem przyznać, że jej życie uczuciowe jest dość burzliwe. Pierwszą relacją, o której dowiedzieliśmy się z mediów był związek z Tomaszem Barańskim którego poznała podczas treningów do programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Relacja ta trwała od 2016 do 2016 roku. Następnie aktorka spotykała się z fotografem Maciejem. Związek zakończył się w 2020 roku. Obecnie Kaludia Halejcio jest związana z przedsiębiorcą Oskarem Wojciechowskim. Para zaręczyła się w 2023 roku. 

Klaudia Halejcio – dzieci 

Wiele osób zastanawia się, czy Klaudia Halejcio jest matką. Odpowiedź brzmi: tak. Posiada córkę Nel, która przyszła na świat w 2021 roku. Dziewczynka jest owocem jej związku z Oskarem Wojciechowskim i jest prawdziwym oczkiem w głowie nie tylko swoich rodziców, ale również babci, czyli mamy Klaudii Halejcio. 

Klaudia Halejcio – Facebook i Instagram

Klauda Halejcio należy do grona aktorek, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach zarabiać można nie tylko grając w filmach czy serialach, ale również pełniąc rolę influencerki w social mediach. Doskonale dostrzega potencjał internetu i umiejętnie go wykorzystuje.

Jest obecna na Facebooku, na którym zgromadziła 85 tysięcy obserwujących. Znacznie większą popularnością cieszy się na Instagramie, gdzie posiada aż 850 followersów. Co więcej, Klaudia Halejcio nie zatrzymuje się na tym. W ostatnim czasie jest również bardzo aktywna na platformie Tiktok, gdzie dodaje krótkie filmiki z podróży oraz życia codziennego. 

Klaudia Halejcio – ciekawostki z życia

Klaudia Halejcio wraz ze swoim partnerem żyją bardzo dostatnio i nie ukrywają tego. W sieci znajdziemy doniesienia mówiące o tym, że para mieszka w willi z 9 milionów złotych. Mimo to, jak każdy z nas zmagają się z przeciwnościami losu, do których starają się podejść z humorem. Nie dalej jak kilka dni temu Klaudia Halejcio opublikowała kilka fillmów na TikToku ze swoich egzotycznych wakacji na Malediwach. Para trafiła na deszczową i wietrzną pogodę, przez co praktycznie przez cały czas zmagają się z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.