KINGA PRZERYWA MILCZENIE! Dziewczyna, która WYBIEGŁA ze studia “JAKIEJ TO MELODII” wyjawia prawdę! A jednak choroba…

Kinga Jurzec stała się gwiazdą internetu za sprawą udziału w “Jakiej to melodii”. Chodzi oczywiście o “Finał R”oku w którym odpadła, na co zareagowała wybiegając płaczem ze studia. To nagranie stało się hitem! Internauci doszukiwali się różnych przyczyn jej zachowania, od niepoczytalności kobiety aż po ustawkę telewizyjną w celu “rozbujania” nudnego programu. Koniec spekulacji! Głos zabrała główna bohaterka wydarzenia!

 

Na swoim facebooku zamieściła post w którym podsumowała całą sytuację. Na początku podsumowała swój “dorobek” w programie:

 

“Zakończyłam swój dorobek na 3 złotych nutkach. Niestety nie udało się zdobyć tej najważniejszej z diamentem, a była w zasięgu ręki. Dużo mniej bolałoby odpaść pierwszej nawet z 0 wiedząc, że było się najgorszą, a nie tak o krok. Wolałabym też odpaść w drugim czy nawet pierwszym rejsowym odcinku niż być o krok od największego celu”.

 

Później wszystko wyjaśniła chorobą, którą rzekomo miała w trakcie nagrań:

 

“Od początku miałam złe przeczucia z powodu gry z chorobą, gorączką i na antybiotyku. Myślałam, czy nie zrezygnować z gry w tym odcinku. Jak na okoliczności szło dobrze. Jednak dwa razy nie posłuchałam się pierwszych myśli.. Gdyby wziąć Piaska po 1 nutce i powiedzieć to co myślałam po podpowiedzi a nie słuchać nut bądź przy Dąbrowskim zaufać pierwszej myśli, bo taki typ miałam przed odpowiedzią. Nie wiem, co mną pokierowało. Nigdy w życiu nie popełniłam tak wielkiego błędu, niczego tak nie żałowałam i nie chciałam tak bardzo cofnąć czasu. Nigdy sobie nie daruję głupoty. (…) najpiękniejszy dzień życia w najgorszy oraz najlepszy rok życia w najgorszy”.

 

Na końcu dziewczyna dziękuje wszystkim za wsparcie i przeprasza za przegraną. Okazuje się, że reakcja Kingi była wynikiem za dużej ambicji, na pewno zły stan zdrowia też wpływał na tak emocjonalną reakcję…

 

No cóż niestety dla wielu jest “dziwną histeryczką”, albo z tą co “ma coś z głową”. Wystarczy się postawić w sytuacji, kiedy Wasze marzenia, którym poświęciliście mnóstwo czasu w jednej chwili legną w gruzach, boli? To teraz wiesz, jak czuła się Kinga .

 

Przypominamy pamiętne wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=-O_NaetALNA

źródło: facebook.pl, youtube.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *