KHLOE KARDASHIAN pokazała swój ciążowy “BRZUSZEK” i potwierdziła, że zostanie MAMĄ! “MOJE MARZENIE się SPEŁNIŁO”. Teraz już NIKT NIE ma wątpliwości!(foto)

Teraz już nikt nie powinien mieć wątpliwości, Khloe Kardashin jest w ciąży! Radosną dla siebie nowiną postanowiła podzielić się z wielbicielami publikując wymowne zdjęcie na Instagramie. Celebrytka podczas rozmów z dziennikarzami wielokrotnie powtarzała, że chciałby zostać mamą. Wychodzi na to, że w końcu się udało i wraz z 26-letnim koszykarzem Tristanem Thompsonem zostaną rodzicami.

 

 

Na Instagramie napisała, że nareszcie spełniło się jej najskrytsze marzenie, na które tak długo czekała. Dziękuje również Bogu, któremu zaufała i cierpliwie czekała na ten dzień. Oczywiście nie zapomniała o swoim partnerze, ponieważ to dzięki niemu czuje się piękna i szczęśliwa, a także za to, że sprawił iż wkrótce zostanie mamą.

 

 

“Tristan, dziękuję za twoją miłość, dziękuję, że traktujesz mnie jak królową, że dzięki tobie zawsze czuję się piękna i szczęśliwa, ale przede wszystkim za to, że sprawiłeś, że stałam się mamą. Dzięki tobie to doświadczenie jest jeszcze bardziej magiczne niż mogłam przypuszczać. Nigdy nie zapomnę, jak wspaniały byłeś przez cały ten czas.”

 

 

Khloe napisała również  specjalną wiadomość do swoich fanów, którzy przez cały czas ją wspierali. Teraz prosi ich o zrozumienie i uszanowanie swojej prywatności. Jest im wdzięczna za miłość i pozytywne emocje jakie jej dostarczyli. Celebrytka dodaje, że nigdy nie czuła się cudowniej niż czuje się teraz i jest bardzo podekscytowana. Wszystko wskazuje na to, że ciąża, która była ukrywana przez długi czas, sądząc po rozmiarze brzucha powoli zbliża się do szczęśliwego finału.

 

źródła: gwiazdy.wp.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *