FANI PRZERAŻENI TWARZĄ Khloe Kardashian! Młodsza ze słynnych SIÓSTR przeszła zaskakującą METAMORFOZĘ i teraz nie wygląda najlepiej! (foto)

Fani młodszej z Kardashianek wypatrywali jej ciążowego brzucha, tymczasem to nie on znalazł się w centrum uwagi, a jej zmieniona twarz, a przede wszystkim nos Khloe. Wszystko wskazuje na to, że 33-latka eksperymentowała ze swoim wyglądem, a konkretnie poprawiała nos, który zdecydowanie różni się na obecnych fotografiach, od tego, który widzimy na jej starych zdjęciach.

 

 

Siostry niejednokrotnie były posądzane o wpływ medycyny estetycznej na wygląd swojego ciała i  nie ma się czemu dziwić, ponieważ zmiana w przypadku młodszej z nich jest zauważalna gołym okiem. Jej nos wygląda nienaturalnie i inaczej niż dotychczas. Jest zdecydowanie zwężony, a fani 33-letniej celebrytki już zdążyli określić go “nosem Barbie”.

 

 

Fani nie mogą przeboleć metamorfozy swojej ulubienicy i cały czas zadają jej pytanie “Co się stało z twoją twarzą?”. Uważają, że zabieg był zupełnie nie na miejscu, ponieważ wyglądała bardzo dobrze. Inna grupa osób twierdzi, że to nie operacja, a specjalny program komputerowy do obróbki zdjęć, dzięki, któremu Khloe pozmieniała sobie to i owo.

 

 

kp

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *