4-lata intensywnych treningów sprawiły, że jej marzenie się spełniło. Dziś uznawana jest za właścicielkę najpiękniejszej, naturalnej pupy na świecie! (foto)

Pupa Pernille Penelope wzbudza ogromne zainteresowanie i przez wielu została okrzyknięta najpiękniejszą na świecie, co nas wcale nie dziwi. Dumna posiadaczka ponętnych kształtów z pochodzenia jest Dunką, jednak na co dzień mieszka w USA. Dziewczyna swoje perfekcyjne pośladki zawdzięcza żmudnym treningom. Na siłowni ćwiczy już od 4 lat i aby otrzymać taki efekt musiała wiele poświęcić.

Mimo wielkiego szumu wokół swojej osoby i niewybrednych komentarzy dotyczących jej cielesności Pernille nie czuje do nikogo urazy, ponieważ wie, że jej wygląd jest tematem do wielu rozmów. Dziewczyna czuje się w ten sposób doceniona i ma świadomość, że jej ciężka praca dzięki której osiągnęła wymarzony wygląd nie poszła na marne.

Profil Pernille na Instagramie obserwuje prawie 100 tysięcy osób. Młoda Dunka zdradziła, że nie zawsze wyglądała idealnie. Jędrność i rozmiar pośladków to wyłącznie jej zasługa i 4 lat morderczych treningów. Dziewczyna przyznała, że receptą na sukces są ćwiczenia i zdrowe odżywianie. „Nie daj sobie wmówić, że wystarczy robić przysiady. Lepiej zaprzyjaźnij się ze sztangą i zacznij jeść zdrowo” . Tymi słowami  zachęca swoje fanki do działania i przekonuje, że nawet najmniej realne marzenia da się zrealizować.

kp

źródła:  papilot.pl, foto youtube.com, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *