Kazadi przekazała radosne wieści. Czekała na to 5 lat!

Ostatnie lata dla Patricii Kazadi nie były łatwe. W 2020 roku przyznała, że zmaga się z depresją.

Później zaczęła się pandemia, co wstrzymało wiele projektów. Jednocześnie Patricia Kazadi zmagała się z poważną chorobą. Nie przyznała co prawda, na co chorowała, ale nie mogła wstawać i wymagała stałej opieki [czytaj tutaj].

W kolejnych miesiącach przeżywała wzloty i upadki, zmagała się także z kompleksami dotyczącymi jej wagi i figury. Pod koniec 2021 roku znów była chora – prawdopodobnie był to covid.

Teraz w końcu aktorka i wokalistka przekazała dobre wieści.

 

https://www.instagram.com/kazadi_official/

 

Otóż Patricii Kazadi zakończyła swoją aż 5-letnią przerwę od aktorstwa. Dziś poinformowała, że zagrała epizod w serialu “Komisarz Mama”.

 

Jaka naprawdę jest Meriam? – tego dowiecie się już dzisiaj ‼️ W najnowszym odcinku serialu „Komisarz Mama” o godz. 21:05 na @polsatofficial 🌸✨ nie przegapcie tego‼️

– zachęcała do oglądania.

 

I zapowiedziała kolejne swoje role:

 

Już tak ode mnie ☺️😉 wiem, że długo czekaliście na mój powrót na mały ekran – zabierałam się za to jak sójka za morze bo aż 5 lat 🙈🤪 ale ta przerwa była mi potrzebna 🙏🏽 nadszedł właściwy czas na powrót do moich pasji, którymi teraz cieszę się jak za dawnych lat i na nowo 😁 mam nadzieję, że postać Meriam się Wam spodoba – to na razie gościnny przedsmaczek ☺️🔥 kolejne, inne moje odsłony wkrótce. ✨🌸

 

Będziecie oglądać?

 

https://www.instagram.com/p/CbKaN5rDHmb/