Joanna Moro przekazała smutne wieści: “podjęliśmy rodzinną decyzję”

Joanna Moro (37 l.) to pochodząca z Litwy aktorka. Znamy ją z seriali “Anna German”, “Barwy Szczęścia” czy “Pierwsza Miłość”.

Od 2008 roku jest żoną Mirosława Szpilewskiego, z którym ma trójkę dzieci – Mikołaja, Jeremiego oraz Ewę. Teraz Joanna Moro przekazała informacje dotyczące dalszego życia ich rodziny.

 

Na co dzień aktorka ma bardzo pozytywne podejście do życia. Widać jednak, że z tą decyzją nie było jej łatwo:

 

Jak to mówią dom jest tam gdzie nasze serce i gdzie nasza rodzina

– napisała.

 

https://www.instagram.com/joannamoro.official/

 

Joanna Moro poinformowała o tym, że jest zmuszona sprzedać swoje pierwsze, warszawskie mieszkanie. Decyzja nie była łatwa, bo aktorka ma do tego lokum duży sentyment:

 

…sprzedaż naszego pierwszego mieszkania, które obydwoje darzymy ogromnym sentymentem. To tutaj przeżywałam swoje pierwsze sukcesy, ale też ładowałam energię po porażkach. (…) jestem pewna, że mieszkanie, które sprzedajemy także stanie się dla kogoś domem i bezpiecznym azylem ❤️

 

Mieszkanie obecnie jest wynajmowane, Joanna z rodziną mieszka w innym lokum. Teraz jednak przeprowadzają się do nowego domu:

 

Kochani, jakiś czas temu podjęliśmy rodzinną decyzję o przeprowadzce. Od dawna marzył nam się duży dom z ogrodem i długo szukaliśmy tego naszego, idealnego. Udało się!

 

Warszawskie mieszkanie Joanny Moro ma 33,75 m² i są to dwa pokoje z kuchnią i łazienką. Znajduje się w Śródmieściu na 6 piętrze 10-piętrowego bloku. Kupić je można za 530 000 zł. co daje 15 703,70 zł. za m². Link do ogłoszenia tutaj.

 

https://www.instagram.com/p/CewfViBsCIx/