Joanna Kudzbalska – kim jest żona Krzysztofa Ibisza i uczestniczka Top Model? Wiek, dzieci i kariera

Istnieje grono osób, które marzy o tym, żeby zdobyć popularność a kiedy się to udaje decydują się jednak kroczyć inną ścieżką. Taką osobą jest Joanna Kudzbalska a właściwie Ibisz. To kobieta, która jest nie tylko znaną żoną prezentera, ale również odniosła sukces w modelingu. Mimo to swoją karierę życiową związała z medycyną – dziedziną, która interesowała ją od zawsze. Mimo tego, iż obecnie zajmuje się przede wszystkim leczeniem ludzi – nadal budzi zainteresowanie. Dlatego też przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat Joanny Kudzbalskiej. 

Joanna Kudzbalska – najważniejsze informacje

Joanna Kudzbalska urodziła się w 1992 roku we Wrocławiu. Jej dzieciństwo i młodość były związane z tym miastem. Nie wiemy zbyt wiele o jej edukacji, pasjach czy zainteresowaniach w najmłodszych latach. W sieci możemy jednakże znaleźć informacje dotyczące tego, że jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Przez rok uczyła się także w Barcelonie, w ramach programu Erasmus. Co ciekawe, w trakcie tego pobytu uczyła się w języku katalońskim co z jednej strony stanowiło spore wyzwanie, z drugiej zaś pomogło jej zdobyć dodatkowe kompetencje. 

Joanna Kudzbalska – kariera

Joanna Kudzbalska od najmłodszych lat swojego życia interesowała się modą. Nie dziwi więc fakt, że już jako 13 latka zaczęła swoją karierę w modelingu. Brała również udział w drugiej edycji programu “Top Model” telewizji TVN gdzie zajęła wysokie, czwarte miejsce. W kolejnych latach wyjeżdżała na liczne kontrakty modelingowe do krajów takich jak Francja czy USA. Chodziła również na wybiegach w Mediolanie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że mimo dużej popularności Joanna Kudzbalska nie zaniedbała swojej edukacji w kierunku medycznym. Dzięki temu, gdy szansa na duży kontrakt modelingowy pojawiała się coraz rzadziej zajęła się pracą w jednym z warszawskich, publicznych szpitali. Obecnie działa jako certyfikowany lekarz Medycyny Stylu Życia, terapeuta medycyny chińskiej i medycyny funkcjonalnej. Posiada własną markę, którą skutecznie rozwija. Jako ciekawostkę możemy dodać, że przez pewien czas zajmowała się również organizacją ślubów – jej działalność cieszyła się sporym uznaniem wśród klientek.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez @okiem_kawki

Joanna Kudzbalska – rodzina

Joanna Kudzbalska jest jedną z tych osób, które mimo osiągniętej popularności nie lubi “pchać się na świecznik” i dba o swoją prywatność. Dotyczy to między innymi jej bliskich. Nie wypowiada się na ich temat publicznie, w związku z czym nie wiemy kim są jej rodzice oraz jak się nazywają. Również informacje na temat jej rodzeństwa są publicznie niedostępne. 

Joanna Kudzbalska –  z kim jest związana?

Życie prywatne Joanny Kudzbalskiej budzi najwięcej emocji wśród internautów. Kobieta jest bowiem kolejną żoną Krzysztofa Ibisza – znanego prezentera telewizji Polsat. Parę wyróżnia spora różnica wieku wynosząca aż 27 lat, mimo to ich związek jest udany i zgodny. Krzysztof Ibisz zaręczył się z Joanną Kudzbalską w grudniu 2020 roku. Ich ślub miał zaś miejsce 14 sierpnia 2021 roku. Dla Joanny Kudzbalskiej jest to pierwszy tak poważny związek, Krzysztof Ibisz był już za to żonaty dwukrotnie.  

Joanna Kudzbalska – czy ma dzieci?

Wiele osób, które śledzą działalność Joanny Kudzbalskiej lub są widzami Krzysztofa Ibisza zastanawia się, czy para doczekała się dzieci. Odpowiedź brzmi: tak. Joanna Kudzbalska jest mamą chłopca. Synek pary nosi imię Borys i urodził się pod koniec 2022 roku. Dla Joanny jest to pierwsze dziecko, Krzysztof Ibisz posiada dwóch synów z poprzednich związków: Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler oraz Vincenta, którego matką jest Anna Nowak.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Joanna Kudzbalska – Facebook i Instagram

Dla Joanny Kudzbalskiej obecność w mediach była niezwykle ważna gdy zajmowała się modelingiem oraz próbowała swoich sił jako influencerka. Czy jednak obecnie jest aktywna w social mediach? Okazuje się, że owszem. Joanna Kudzbalska wciąż działa na Instagramie – jej konto @joibisz obserwuje obecnie 13,5 tysiąca osób. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jest to drugie konto Joanny, poprzednie jest obecnie nieaktywne. Jeśli zaś chodzi o Facebook posiada ona tam jedynie swój osobisty profil. Na swoim profilu na Instagramie Joanna Kudzbalska publikuje zdjęcia swojej rodziny oraz prowadzi promocję własnej marki  BeWell.

Joanna Kudzbalska – ciekawostki z życia

Edukacja Joanny Kudzbalskiej może robić wrażenie. Poza ukończonymi studiami zaczęła rozwijać się w kierunku medycyny holistycznej, ponieważ takie podejście interesowało ją i interesuje najbardziej. Ukończyła specjalistyczne kursy chińskiej medycyny. Jest także członkiem Brytyjskiej Izby Lekarskiej Medycyny Stylu Życia.
Mówiąc o Joannie Kudzbalskiej nie sposób nie wspomnieć także o filantropii. Jest kobietą, która przykłada ogromną wagę do wartości rodzinnych i często wspomaga z mężem osoby, które potrzebują wsparcia ze względu na stan zdrowia czy też sytuację materialną. Joanna nie tylko nagłaśnia zbiórki ale również dokłada się do nich.