Kacper KUSZEWSKI rezygnuje z gry w “M jak Miłość”! Wiemy jak potoczą się LOSY Marka MOSTOWIAKA!

Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z serialu “M jak Miłość” z produkcją TVP związany był przez 18 lat. Dla fanów aktora to niestety nie będą dobre informacje, ponieważ podjął decyzję o zakończeniu swojego udziału w kultowej produkcji, którą uwielbiają miliony Polaków. Decyzja jest ostateczna, a Kuszewski potwierdził ją w mediach społecznościowych. Aktor zamieścił wpis, w którym dziękuje za wiele lat spędzonych na planie serialu i żegna się z fanami.

 

 

 

 

Decyzja aktora to cios dla wielbicieli “M jak Miłość”, którzy nie wyobrażają sobie serialu bez Marka Mostowiaka. Zaskoczenia nie kryli również producenci serialu, ponieważ z gry wypada jedna z kluczowych postaci. Kuszewski niemal całą swoją aktorską karierę spędził na planie “M jak Miłość”, jednak jak sam przyznał, “przyszedł czas na nowe wyzwania” i nowe role. Wszystko na to wskazuje, że aktor zaangażuje się w zupełnie inny projekt.

 

 

 

Fani serialu zastanawiają się, jak potoczą się losy lubianego Marka. Wielu obawia się czy scenarzyści  nie będą go chcieli uśmiercić. Na szczęście mogą spać spokojnie, ponieważ zaplanowano wobec niego zupełnie inne rozwiązanie. Otóż Marek wyjedzie za granicę. Gdzie? Tego producenci “M jak Miłość już nie zdradzili.

 

 

źródła: plotek.pl, facebook.com, foto youtube.com

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *