Patricia Kazadi doceniona za działalność społeczną! Kobieca Marka Roku 2022

Patricia Kazadi znana jest przede wszystkim z grania w filmach, występowania czy prowadzenia różnych programów telewizyjnych.

Jednak na początku 2020 r. gwiazda znikła z mediów, a jej nieobecność trwała około półtora roku. Początkowo Patricia Kazadi nie przyznawała się do swoich problemów. Później jednak zaczęła się otwierać w temacie body shamingu oraz swojej choroby. W efekcie narodził się projekt “Kazadi Talks Positive”, w którym Patricia omawiała tematy dotyczące zdrowia, wyglądu, tolerancji i empatii.

 

https://www.instagram.com/kazadi_official/

 

Jej działalność na tym polu została doceniona i Kazadi właśnie odebrała statuetkę Kobieca Marka Roku 2022. Odbierając nagrodę Patricia powiedziała, że jest to dla niej duże zaskoczenie, bo nie spodziewała się, że jej nagrania wzbudzą takie zainteresowanie.

 

Pełne wzruszenie 🥺🙈Kobieca Marka Roku 2022 za bycie Inspiracją. To ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego działania 💪🏽 Z całego serca – ogromne dziękuję. ♥️
Kazadi Talks Positive rośnie w siłę, moja działalność pro społeczna się poszerza ,o zagadnienia takie jak uświadamianie na temat endometriozy czy praca z młodzieżą – każdego dnia motywują mnie do wstania z łóżka i walki o to co słuszne. (…)

Więcej empatii, więcej wrażliwości i ciepła- o to apeluję i nad tym chcę wspólnie z Wami pracować.

– pisała na instagramie.

 

Serdecznie gratulujemy inicjatywy oraz nagrody!

 

>>>Damian Michałowski chciał coś zmienić. “Przez challenge straciłem żonę…”!

 

https://www.instagram.com/p/CmXPC-ZjrNg/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.