30 września 2023
Kacper Kuszewski

To już koniec Marka Mostowiaka?! Gwiazdor “M JAK MIŁOŚĆ” dostał nową pracę i zarobi niezłą sumkę!

Choć dla wielu głównie jest Markiem Mostowiakiem, to Kacper Kuszewski jest aktywny w wielu innych artystycznych dziedzinach. Oprócz serialu gra w teatrze, koncertuje ze swoim zespołem i po kolei wygrywa wszystkie programy, gdzie może konkurować z innymi kolegami po fachu. Okazuje się, że jego wygrana w “Twoja twarz brzmi znajomo” to nie koniec przygody z tym show!

 

“Fakt” donosi, że Kacper Kuszewski zostanie jurorem w zamian za Bartka Kasprzykowskiego – to prawda, o czym poinformował też Polsat. Co więcej Kasprzykowski również poinformował, że zdecydował się odejść ze względu na pracę sceniczną, której chce się poświęcić. Dla Kuszewskiego to szansa na pokazanie się publiczności zupełnie z innej strony. Jak z ocenianiem innych poradzi sobie sympatyczny aktor, jak sam stwierdził jednym z wywiadów:

 

“Myślę, że ocenianie w tym programie jest bardzo trudne. Miałem wiele szacunku dla naszych jurorów. Rozumiem też, jak niewdzięczne zadanie mają do wykonania, więc myślę, że jeśli miałbym się znaleźć na ich miejscu, to jeszcze wyraźniej poczułbym, jak to jest trudne”.

 

Z pewnością ocenianie innych nie jest łatwe, ale za to jakie opłacalne! Fakt obliczył, że Kuszewski za każdy odcinek może dostać 10-12 tys złotych, czyli za sezon ok. 100 tysięcy złotych!

 

Fani martwią się, że Kuszewski będzie musiał zrezygnować z serialu, bez obaw Marek zostanie w “M jak miłość” – nagrania odcinka z udziałem jurorów odbywają się raz w  tygodniu. Skoro jako uczestnik dał radę pogodzić czas, kiedy tygodniami trwały próby, to tym bardziej jako juror.

 

Jesteśmy bardzo ciekawi jurorskiego oblicza Marka, to znaczy Kacpra. Może dzięki programowi przestanie nam się w końcu mylić!

 

Oglądacie “Twoja twarz brzmi znajomo”?

Kacper Kuszewski

źródło: instagram.com, fakt.pl, polsat

 

Dodaj komentarz