Małgorzata Ostrowska-Królikowska teraz wygląda zupełnie inaczej. Zobacz!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska teraz wygląda zupełnie inaczej. Zobacz!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska rozpoczyna nowy etap swojego życia zawodowego.

Aktorka znana przede wszystkim z serialu „Klan”, pokaże się teraz w zupełnie innym wydaniu. W nowej roli Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła prawdziwą metamorfozę. I choć ani nie schudła, ani nie przytyła i nie ma też zmienionego koloru włosów, to wygląda zupełnie inaczej.

Wdowa po Pawle Królikowskim zagra w serialu „Stulecie Winnych”, w którym poznajemy historię rodziny mieszkających pod Warszawą Winnych. Losy tej rodziny przedstawione są na tle burzliwych wydarzeń XX wieku. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zagra w „Stuleciu Winnych” postać Klimkiewiczowej. 

Na zdjęciach, jakie aktorka pokazała na swoim profilu oraz jakie pojawiło się na oficjalnym profilu serialu, widzimy, że Ostrowska-Królikowska nadal jest blondynką. Jednak jej stylizacja jest rodem z 1968 roku. Można też zauważyć, że Klimkiewiczowa jest dobrze sytuowaną kobietą.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska bardzo dobrze wygląda w takim wydaniu.

 

„🌿Klimkiewiczowa🌺🌿dziękuję❤️❤️@makeupart.anetastupak ❤️❤️Niech listopadowe smutki serca rozbiją krople dobrych słów💕💕#aktorka #lubieswojaprace #1968#stylowo #stylowamama #actress #serial #stuleciewinnychtvp ” – https://www.instagram.com/malgorzata_ok/
„1 grudnia 😇23 dni do świąt💕…czas zadumy ,czas zatrzymania w biegu????? ciężko być sobą,inności nie zatracić I nie zgubić lecz zyskać zachować a nie stracić#grudzień #zaduma ❤️#actor #stuleciewinnych #actress #zdjęcie #lovemyjob #czasdlamnie” https://www.instagram.com/malgorzata_ok/