Joanna Cugowska – kim jest żona Krzysztofa z “Budki Suflera”? Wiek, dzieci i kariera

Osoby, które związały się ze znanymi artystami często budzą naszą ciekawość, zwłaszcza jeśli związki są te udane i trwają przez wiele lat. Nic więc dziwnego, że Joanna Cugowska, mimo iż na co dzień stroni od mediów jest osobą, która ciekawi widzów i słuchaczy lidera Budki Suflera. W sieci nie znajdziemy jednak zbyt wiele informacji na jej temat. Mimo to, przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym zebraliśmy najważniejsze informacje na temat Joanny Cugowskiej.

Joanna Cugowska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Nie wiemy zbyt wiele o życiu Joanny Cugowskiej, które prowadziła zanim wzięła ślub ze znanym muzykiem, ona sama również nie dzieli się wspomnieniami z tego okresu. Nie wiemy gdzie i kiedy się urodziła, choć znamy jej wiek. Według informacji, które znaleźć możemy w mediach Joanna Cugowska ma obecnie 57 lat, co oznacza, że jest o 15 lat młodsza od swojego znanego męża.

Joanna Cugowska – kariera

Niestety, nie wiemy zbyt wiele o tym, czym zajmowała się zawodowo Joanna Cugowska. Faktem jest jednak, że nigdy nie miała ambicji wkroczyć do świata show biznesu a przy tym nie chciała być bierna. Krzysztof Cugowski niejednokrotnie wspominał w swoich wywiadach, że otworzyła własny biznes, który z sukcesem prowadziła, mimo iż nie musiała tego robić, ponieważ dysponował on wystarczającym majątkiem. 

Joanna Cugowska – rodzina

Również o rodzinie Joanny Cugowskiej nie wiadomo zbyt wiele. Nigdy nie wypowiadała się w mediach na temat swoich rodziców, nie wiemy więc kim są ani czym się zajmowali. Nie posiadamy również informacji na temat tego, czy Joanna Cugowska ma rodzeństwo. Wiemy za to, że jest podwójną babcią. Jej wnuczek, syn córki Julii urodził się w 2019 roku, zaś wnuczka przyszła na świat kilka miesięcy temu. Joanna Cugowska jest więc spełnioną kobietą, która może cieszyć się miłością nie tylko męża, ale również swoich dzieci i ich pociech. Wyraźnie podkreśla, że jest to dla niej bardzo ważne doświadczenie.

Joanna Cugowska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Joanna Cugowska od ponad 30 lat jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Cugowskiego, lidera zespołu Budka Suflera. Para poznała się w latach 90 tych. ubiegłego wieku kiedy to Krzysztof Cugowski wraz ze swoim zespołem koncertowali w Stanach Zjednoczonych. Zarówno on, jak i Pani Joanna byli wówczas w związkach małżeńskich oraz posiadali dzieci. Mimo to para zakochała się w sobie i nie mogli bez siebie żyć. Joanna Cugowska wróciła do Polski ze swoją córką i trzema walizkami, nie chciała bowiem oszukiwać swojego męża. Również Krzysztof Cugowski rozwiódł się ze swoją żoną. Mimo to, związek nie był wolny od kryzysów. Po pewnym czasie Joanna Cugowska wróciła do USA mając wyrzuty sumienia, że wyrwała córkę z jej naturalnego środowiska. Para nie mogła jednak bez siebie żyć i po upływie kilku miesięcy zdecydowali się ponownie być razem i wzięli ślub. Początkowo mieszkali w wynajmowanym mieszkaniu, sukces zespołu sprawił jednak, że mogli pozwolić sobie na zakup domu pod rodzinnym miastem Krzysztofa – Lublinem.

Joanna Cugowska – dzieci 

Wiele osób zastanawia się, czy Joanna Cugowska posiada dzieci. Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak, Joanna Cugowska jest szczęśliwą matką dwójki dzieci. Pierwsze z nich, córka Julia jest owocem pierwszego małżeństwa kobiety. Z liderem Budki Suflera posiada natomiast syna Krzysztofa Juniora, który jest obecnie studentem na Uniwersytecie Winchester w Wielkiej Brytanii na wydziale artystyczny. Mówiąc o dzieciach, warto wspomnieć, że Joanna Cugowska była obecna w życiu synów muzyka z pierwszego małżeństwa. Starała się jednak nigdy nie ingerować w ich wychowanie uznając, że od tego są ich rodzice. Była to dobra decyzja, ponieważ dorośli już synowie Krzysztofa Cugowskiego chętnie odwiedzają swój rodzinny dom pod Lublinem.

Joanna Cugowska – Facebook i Instagram

Mimo popularności swojego męża Joanna Cugowska robi wszystko by jak najlepiej chronić swoją prywatność. I choć pojawia się na zdjęciach na profilach Krzysztofa Cugowskiego sama stroni od obecności w sieci. Nie prowadzi własnego fanpage, nie ma również konta na Instagramie. Dlatego też nie wiemy zbyt wiele o jej codziennym życiu, nie utrzymuje również kontaktu z miłośnikami jej osoby oraz fanami jej męża. W całości wystarcza jej więc jedynie życie rodzinne. 

Joanna Cugowska – ciekawostki z życia

Życie Joanny Cugowskiej nieodłącznie związane jest ze Stanami Zjednoczonymi. Nie wiemy jak do tego doszło ale to właśnie tu mieszkała ze swoim pierwszym mężem. Również ślub z Krzysztofem Cugowskim odbył się w USA. Co więcej, jej córka jako dorosła kobieta również zdecydowała się zamieszkać w tym kraju. Co ciekawe, całkiem niedawno Joanna Cugowska po raz kolejny na długi czas wyjechała do Stanów Zjednoczonych – tym razem by pomóc swojej córce po narodzinach drugiej wnuczki. Jak podają media, niedługo wróci jednak do kraju razem ze swoim wnuczkiem, który ma obecnie 4 lata by choć trochę odciążyć młodych rodziców w pierwszych miesiącach życia ich najmłodszej pociechy.