Uczestniczka Top Model: “nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT”. Zobacz nagranie!

Samuela Górska to była uczestniczka “Top Model”, w 2014 roku była partnerką Antka Królikowskiego.

Obecnie Samuela Górska pracuje jako modelka i fotomodelka, jak jednak widać, interesuje się polityką. Uczestniczka “Top Model” prawdopodobnie pojawiła się na jednym z wakacyjnych spotkań Konfederacji i tam nagrano jej wypowiedź (video poniżej).

 

samuela górska, top model, lgbt
screen https://twitter.com/HelvisPriestley/

 

Modelka bez żadnych oporów chwali Konfederację i zapewnia, że “nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT”. Jak powiedziała:

 

Konfederacja to jest drużyna mega młodych, sympatycznych facetów. Nie tylko facetów bo są też świetne babki, z wielkim entuzjazmem, z pomysłem na Polskę, pomysłem na gospodarkę, na życie społeczne.
Bo ja nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT. Nie chcę wielu rzeczy, które obecnie są. Tylko Konfederacja, mam wrażenie, zapewnia taką normalność.

 

Modelkę poparł Janusz Korwin-Mikke, co więcej polityk zaczął tłumaczyć słowa uczestniczki “Top Model”:

 

Wyjaśniam też: Żydów-ortodoksów wymordowali Niemcy (lub są w Izraelu), Żydów kapitalistów też (lub zdołali oni uciec do USA) – w wyniku tego Polak praktycznie nie zna normalnego żydowstwa – tylko żydo-komunę! Stąd problem.

 

Jednak słowa modelki wywołały istną burzę i została ona oskarżona o homofobię. Kilka marek, z którymi współpracowała  – na przykład Yes, Kubota, Gosia Baczyńska – odcięły się od Samueli.

 

Warto tu zauważyć, że środowiska homoseksualne są wielkimi piewcami tolerancji i zrozumienia dla “inności”. Tym samym mają wspaniałą okazję, by okazać Samueli Górskiej owo zrozumienie i tolerancję.

 

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.