Jedna z sióstr GODLEWSKICH nie dość, że “ŚPIEWA” to ma “TALENT AKTORSKI”! MAŁGORZATA wystąpiła w SHOW Polsatu i dała się rozebrać jednemu z (…) (foto)

Małgorzatę Godlewską śmiało możemy nazwać kobietą o wielu talentach. Nie dość, że śpiewa to dała się poznać jako aktorka. Modelka i celebrytka, bo tak możemy ją już określić wystąpiła w show “Gry małżeńskie” emitowanym na kanale Polsat Cafe. Kobieta pozwoliła się rozebrać jednemu z uczestników programu, który jest ratownikiem medycznym.

 

Założeniem show jest wybranie przez jego uczestniczkę ubranej w bardzo wyzywającą kreację jednego z trzech mężczyzn, z którymi uprzednio umawia się na randki. Dziewczyny poprzez obserwację zachowania muszą wskazać, którzy z nich mają partnerki, a który nadal jest singlem. Jeżeli uda im się tego dokonać otrzymują 1500 złotych. Poczynania swoich mężczyzn z ukrycia obserwują ich żony bądź dziewczyny.

 

Małgorzata Godlewska pojawiła się w jednym z odcinków programu i dała się poznać jako bardzo odważna osoba. Nie dość, że nie miała nic przeciwko temu aby jedne z uczestników ją rozebrał to pozwoliła również, by ten pomacał jej nagie piersi i pomasował pupę. Nie zabrakło również ostrych pocałunków z języczkiem, całowania stóp i ostrego flirtu. Godlewska wykorzystuje swoje 5 minut i jest dobrym przykładem na to, do czego jest w stanie posunąć się człowiek dla chwili sławy.

 

źródła ipla.tv “Gry małżeńskie”, foto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *